Can Tıp Sağlık Merkezi

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik Açıklaması

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik ve Bayilik Şartları Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik Hakkında : 1992 yılında 2 hekimin ortaklığı ile kurulan Can-Tıp Sağlık merkezi; öncelikle çocuk sağlığı ve hastalıkları üzerine hizmet vermiş olup, çeşitli hastanelerde ve tıp merkezlerinde de işletmeci olarak hizmet vermektedir. Ayrıca 2005 yılından itibaren çeşitli ilaç ve OTC grubu ürünlerin bölge ve Türkiye distribitörü olarakta çeşitli markaların satışını gerçekleştirmiştir. 

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik ve Bayilik Şartları 

Şirketimiz bünyesinde kendi markamız olan Naturwell adı altında anne-bebek bakım kozmetik ürünleri ve Türkiye ditribütörü olduğumuz LaCure dermokozmetik markasının ürünleri satış pazarlama ve ürün eğitim hizmetlerini sürdürmekteyiz. Can Tıp Sağlık Merkezi, 1992 yılından beri, geçmişinden aldığı gücü daima ileriye taşıyan bir şirket olmuştur. İnsan sağlığına yönelik kozmetik, gıda ve destek ürünlerini, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla sizlerin hizmetine sunan Can Tıp Sağlık Merkezi, bugün Türkiye'de dermokozmetik, fitoterapi ve gıda pazarından daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir oyuncudur. Avrupa normlarına uygun, konusunda ilk sırada yer alan markaların distribitörlüğünü yapmakta olan Can Tıp Sağlık Merkezi, senelerin tecrübesi ve ülke geneline yayılmış müşteri portföyü ile hizmet sürekliliğinin öneminin bilincinde, çözüm odaklı profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. 

Firma ismi: Can-Tıp Sağlık Merkezi

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Türkiye’de de büyümeye devam ediyoruz. Ege, Karadeniz, Marmara ve İç ve Doğu anadolu bölgesinde Can-Tıp Sağlık Merkezi bayilik ve perakende satış görüşmeleri için ilgili telefon numaralarımızdan ve mail adresimizden iletişme geçebilirsiniz.

 

Can Tıp Sağlık Merkezi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR