But’s Fried Chicken

Damak Tadınıza Uygun En Lezzetli Çıtır Tavuğu Sunma Iddiasında Olan But’s Fried Chicken, Bayilik Vererek Restoran Sayısını Arttırmaktadır.

But’s Fried Chicken Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Firmanın minimum şube açılış maliyeti 70.000 – 100.000 TL aralığındadır.

But’s Fried Chicken Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

But’s Fried Chicken Bayilik Şartları

Geniş Bir Vizyona Sahip Olmak
Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyetini ön Planda Tutmak

But’s Fried Chicken Bayilik Açıklaması

2009 yılından beri gıda sektörü içerisindeki en önemli isimlerden biri olan But’s Fried Chicken, tazelikten ve kaliteden ödün vermediği lezzetlerini lezzet tutkunları ile buluşturmaktadır. Damak tadınıza en uygun çıtır lezzetleri tatmanız için restoran sayısını artırmayı planlayan firma, bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır. Marka imajına önem veren ve müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini sürekli geliştiren But’s Fried Chicken, ürünlerini standartlara uygun şekilde hazırlanan üretim tesislerinden şubelerine göndermektedir.

Siz de gıda sektörü bayilikleri arasında seçim yapmak istiyorsanız But’s Fried Chicken bayilik şartları ve But’s Fried Chicken bayilik destekleri hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

But’s Fried Chicken Bayilik Şartları

But’s Fried Chicken bayilikalan yatırımcılardan isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Restoranların kurulum maliyeti m2 başına yaklaşık 1200 TL’dir. Minimum şube açılış maliyeti 70.000 – 100.000 TL aralığında öngörülmektedir. But’s Fried Chicken mağazalarının AVM’lerde ve şehir içinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunmasını girişimcilerine şart olarak sunmaktadır. Yenilikçi bir vizyona sahip olan firma hedeflerini sürekli büyütmekte ve bir dünya markası olması yolunda kendisi ile işbirliğinde bulunacak girişimciler ile çalışmayı tercih etmektedir. Girişimci bir ruha sahip adaylar firmanın verdiği eğitimler sayesinde mağazalarını aksaksız bir şekilde yönetebilecek yetkinliğe erişmektedir.

But’s Fried Chicken Bayilik Avantajları

Menüsündeki çeşitlilik ve sektörde rakiplerine kıyasla çok güçlü olması But’s Fried Chicken markası altında iş hayatına atılacak olan yatırımcılara büyük bir avantaj sağlamaktadır. But’s Fried Chicken bayilik alan girişimcilere düşük yatırım maliyeti ile hızlı ve yüksek kar dönüşümü fırsatını sunmaktadır. Restoranların kısa zamanda kurulumu bir an önce faaliyete geçip gelir elde etme avantajına dönüşmektedir. Modern tasarımların kullanıldığı ve en yeni teknolojilerin kullanıldığı restoranlar müşterilerin göz zevkine de hitap etmektedir. Restoranların sürekli denetlenmesi ve personelin sürekli olarak eğitime tabi tutulması sayesinde oluşabilecek sorunlar önceden önlenmektedir. Promosyon ve reklam desteği verilmesi sayesinde restoranlar müşteri kitlelerinde sürekli bir artış ivmesi yakalayabilmektedir. 

Güvenilir bir marka ve sağlıklı ürünler ile gıda sektörüne giren bayiler, rakiplerine göre bir adım önde başlamanın avantajını yaşayacaktır. Ürün temininin kolaylığı ve firma tarafından bu konuda sürekli bir destek verilmesi, restoranlarda belirli bir hizmet ve lezzet kalitesinin tutturulmasını sağlayacaktır. Ayrıca hem dünyada hem de ülkemizde en çok tercih edilen ve sevilen besin maddelerinden oluşan menü, geniş bir müşteri kitlesinin damak tadına hitap   etme ve restoranların gelirinde sürekli bir artış sonucunu doğuracaktır. Firmanın inovasyona yaptığı yatırımlar, üretimden sipariş teslimine kadar tüm hizmetlerin kusursuz ilerlemesini sağlamaktadır. Bu da tüm restoranların en verimli ve karlı şekilde çalışmasına fırsat tanımaktadır.

But’s Fried Chicken Bayilik Destekleri

But’s Fried Chicken bayilik alan yatırımcılara şube kurulum desteği, eğitim desteği, düzenli teknik destek, promosyon ve reklam destekleri sunmaktadır.

Türkiye’nin sevilen markalarından olan But’s Fried Chicken yenilikçi yaklaşımı ve genişleyen ürünleri ile bir dünya markası haline gelebilmek için yatırım yapmaya devam etmektedir. Hedeflerine ulaşmak yolunda emin adımlarla ilerleyen firmanın bayileri arasında yer almak için, firma ile irtibata geçerek bu yoldaki ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Böylece bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olmanın avantajlarını yaşamaya başlayabilirsiniz. Hem kendi işinizin sahibi olmak hem de But’s Fried Chicken deneyimini yanınıza alarak yeni girdiğiniz bu sektörde karşınıza çıkabilecek riskleri azaltmanızı sağlayacaktır. 

But’s Fried Chicken Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR