Burger@’ten tüm burgerleri unutturacak eşsiz lezzet; Fat Burger!

Son Güncellenme: Sat Jun 2024 11:03

Tamamen yerli sermaye ile üretilen, ev yapımı burger markası olan Burger@’in en sevilen burgeri ‘’Fat Burger’’ midesine ziyafet çekmek isteyen herkesi şubelerin

Burger@’ten tüm burgerleri unutturacak eşsiz lezzet; Fat Burger!
İlyas Özkurt user

Burger@

Burger@’ten tüm burgerleri unutturacak eşsiz lezzet; Fat Burger!Tamamen yerli sermaye ile üretilen, ev yapımı burger markası olan Burger@’in en sevilen burgeri ‘’Fat Burger’’ midesine ziyafet çekmek isteyen herkesi şubelerine bekliyor.

Zengin , taze ürünlerin kullanıldığı içeriği, markaya özel üretilen sosları, %100 dana etinden ve doyurucu büyüklükte hazırlanan “Fat Burger” ile tanışanlar, daha önce tattığı burger lezzetlerini Burger@’te unutuyor.

Yiyecek içecek sektöründeki dünya trendlerini Türk damak tadına uyarlayan Burger@, yine damakları çatlatacak bir lezzetle iddiasını koruyor. Karamelize soğan, turşu, taze mantar, köz biber ile incecik ve taptaze patatesin kibrit biçiminde harmanlandığı, umduğunuzdan da büyük, günlük, taze ekmeklerle lezzet çeşitlerinin buluştuğu Fat Burger, Burger@’in mütevazılık sınırlarını zorluyor.

Burger@’ten tüm burgerleri unutturacak eşsiz lezzet; Fat Burger!

Doyurucu büyüklüğü ile burger çeşitlerine yeni bir boyut kazandıran Fat Burger, markaya özel olarak hazırlanan soslarından, muhteşem ikilisi Gusto ve Red sosları ile burger müdavimlerinin başını döndürüyor. Cheddar’ın dana fümeyle harmanlandığı ve yeşilliklerin taçlandırdığı Fat Burger, doyurucu büyüklüğü ve damaktan tadı silinmeyen soslarıyla burger severleri yepyeni bir deneyimle sevindiriyor.

Misafirlerini her siparişte kaliteli ve gerçek burger lezzetiyle buluşturan Burger@’e uğramadan önce burgerin da şişmanı olur mu diye düşünmeyin, Fat Burger’i denemeden burger yedim demeyin.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler