Burger Ye

Fast Food Üzerine Yatırım Yapmak Isteyen Girişimcilerin Değerlendirebileceği Firma.

Burger Ye Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* İsim Hakkı Bedeli : 0 - DOLAR Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2400 - TL Minimum Şube Açılış Maliyeti : 175.000 - TL Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 225.000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 20 gün

Burger Ye Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Burger Ye Bayilik Şartları

Detay Bilgi Görüşmeler Sırasında Verilecek.
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
Marka Standartlarına Uygun Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Burger Ye Bayilik Açıklaması

Burger Ye Bayilik

Burger Ye fast food sektöründe faaliyet gösteren bir Türk şirketi olarak yurt içinde ve yurt dışında bayilikler vererek büyümeyi hedefliyor. Yüksek kalite, sağlıklı ve eşsiz lezzet prensiplerini benimseyen markamız % 100 yerli bir gıda zinciri olarak rast food sektöründe sahip olduğu pazar payını artırıyor. Ayrıca karlı bir iş fırsatı ve başarısı kanıtlanmış bir bayilik sistemine dahil olma avantajı sağlaması nedeni ile de rast food sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. 

Burger Ye olarak üretim, hizmet ve servis alanlarımızdaki çalışanlarımızın sayısını ve bayilik verdiğimiz işletmeleri kısa süre içerisinde artırmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin tamamında taze ve katkısız maddeler kullanıyoruz. Ürünlerimizin tazeliğinin sağlanması ve belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında üretimin yapılmasını temel prensibimiz olarak kabul ediyoruz.

Burger Ye Bayilik Şartları

Burger Ye bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın yatırım maliyetleri hakkında bilgiyi markamız yetkililerinden edinebiliyorlar. Ayrıca bayilik başvurularını da markamızın internet sitesinde yer alan formu doldurarak tarafımıza iletebiliyorlar. Bayilik talepleri tarafımıza ulaşır ulaşmaz ön değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Ardından keşif sürecini başlatıyoruz. Talep gelen bölgenin konumunu, sirkülasyonunu, popülerlik oranını titizlikle değerlendiriyoruz. İşletmeci adayımızın restoranını açmayı düşündüğü lokasyonun çevresinde yaşayan kişilerin yaş ortalamasını, çevresel imkanları, üniversitelere yakınlığını, çalışan ve öğrenci oranlarını göz önünde bulunduruyor ve detaylı bir hedef kitle analizi yapıyoruz. Bu analiz sonucunda lokasyon uygunluğu tespit edilirse sözleşme açamasına geçiyoruz. Uygun bulunan lokasyondaki dükkan ile ilgili olarak mimari projeyi çizdiriyor ve tadilat sürecini başlatıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini 2 aylık zaman dilimi içerisinde hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. 

Burger Ye Bayilik Avantajları

Burger Ye bayilik sistemimizi kurumsal yapımızın bütünlüğünün ön planda tutulması temeline dayandırıyoruz. Bu amaç doğrultusunda ise; tüm şubelerimizde aynı lezzetin, aynı ürünün, aynı fiyatlar ile sunulmasına ve markamızın kalitesiyle özgünlüğünün yansıtılmasına büyük önem veriyoruz. Burger Ye bayilik alan girişimcilerimiz markamızın mümkün olan en çok sayıda kişiye gıda yolu ile sağlıklı besinler ulaştırılması anlayışının sayesinde sağlıklı ve lezzetli ürünlerini en ekonomik fiyatlar ile geniş kitlelere ulaştırabilme fırsatını elde edebiliyorlar. Günümüzde her yaştan insanın tercih ettiği rast food ürünlerini en sağlıklı malzemelerin kullanımı ile en hijyenik koşullarda hazırlıyor ve ürün çeşitliliğimiz sayesinde farklı damak tadlarına da hitap edebiliyoruz. Markamızın kar marjı % 40 civarında gerçekleşiyor. Bayilik alan işletmecilerimizden gelirden pay ve reklam katkı payı alıyoruz. Bayilerimiz yatırım maliyetlerini ise yaklaşık 1 - 12 ay arasında geri kazanabiliyorlar.   

Öncelikle işletmecinin kazanması, ardından birlikte büyümek şeklindeki anlayışımızı sürdürüyor ve bayilerimize ürün temininde sürekliliği ve hammadde ürün kalitesinin düşürülmemesine özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda ürün sevkiyat takvimine bağlı olarak sipariş günlerini belirliyor ve bayilerimizin aksaksız hizmet almasını sağlıyoruz. 

Burger Ye Bayilik Destekleri

Burger Ye bayilik alan girişimcilerimiz ile bayilik sözleşmemizi imzaladığımız andan itibaren marka merkezi olarak desteklerimizi başlatıyoruz. İşletmenin açılacağı lokasyonun mimari projesi çizilip tadilat çalışmaları başlatılır başlatılmaz kurumsal eğitim planlamalarımızı da yapıyoruz. İşletmemizin açılışından önce ve açılışından sonra 15 günlük eğitimler ile şube işleyişlerini, reçetelerimizi işletmecimiz ve şube personelimiz ile paylaşıyoruz. Şubelerimizin tesliminden sonra da şubelerimize teknik destek sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca tüm şubelerimizin kullanımına sunduğumuz yazılım programı ile şube yöneticilerimize büyük kolaylık sağlıyoruz. Gereken desteklerin sunmamızın yanı sıra yaptığımız periyodik denetlemelerde tespit edilen eksikliklerin giderilmesi konusunda da bayilerimize hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Burger Ye bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinde ihtiyaç duyacakları broşür, paket kutu çanta, menü, magnet, personel tshirt gibi tüm materyalleri de marka merkezi olarak tedarik ediyoruz.

Burger Ye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR