Burger House

Burger House Bayilik Açıklaması

Burger House Bayilik Hakkında : İngiltere’de TJ’S Hamburger’i kurup çok şubeli bir zincir haline getiren Kemal Gürer Türkiye’ye dönüş kararı sonrasında edindiği bu tecrübeyi kendi vatanında uygulamaya karar verdi. Bu sırada yolları Borusan Otomotiv’de yöneticilik yapan şimdiki ortağı Özüm Sönmezalp ile kesişti. Burger House Bayilik Özüm Sönmezalp Hamburgerin anavatanı Amerika’da MBA eğitimi aldığı sırada Türkiye’de farklı bir burger konsepti oluşturmaya karar verdi ve bu ikilinin buluşması ile Burger House’ın temelleri atıldı. 

Burger House markası menüsünden, dekorasyonuna, kullanılan renklerden verilen hizmete kadar tamamen bu ikilinin hayallerini gerçeğe dönüştürmesiyle ortaya çıktı. 2009 yılının Ekim ayında Bağdat Caddesinin kalbinde ilk Burger House şubesi Türkiyenin en lezzetli burgerlerini yapma amacyla tüketiciler ile buluştu.

 Burger House Bayilik Başvurusu için bu bayilik iletişim ve başvuru formulinke tıklayarak Burger House Bayilik İletişim Formunu doldurarak bayilik başvurusuiçin geri dönüş isteyebilirsiniz.

 

Burger House Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR