Bulgurium Bayilik

Bulgurium Bayilik Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bulgurium Bayilik Bayilik Şartları

Şart Yok

Bulgurium Bayilik Bayilik Açıklaması

Beğeni oranı %100 yüze yakın olan, katkı maddesi,renklendirici,koruyucu,aroma vs içermeyen %100 doğal bulgurium ürünlerini bulunduğunuz bölgedeki marketlere,doğal-organik ürün satan yerlere,ev dışı tüketim kanalına (otel restoran,cafe,catering) veya direk tüketicilere sunabilirsiniz.Çalışmak istediğimiz iş ortaklarımızın aşağıdaki özelliklerde olması tercihimizdir.

  • Bulgur ürünlerini gelecek yatırımı olarak gören
  • Ürünler ile birebir ilgilenecek ve takibini yapabilecek
  • Satış noktası sayısını artırabilecek
  • Yemek ve sunum yapmayı seven
  • Müşteri pörtföyü olan veya oluşturabilecek

Bulgurium Bayilik Hakkında

Tarihi yüzlerce yıl önceye dayanan ve bizim topraklarımızda doğan bulgur,kültürümüzün bir parçası haline gelmiştir.Sahip olduğu yüksek besin değerlerine rağmen, malesef yıllar boyu bizim topraklarımıza ait bir ürün olarak kalmış ve ülkemiz dışındaki yabancı kültürlere tam manasıyla tanıtılamamıştır.

Yukardaki düşünceden hareketle bulgurun dünyaya tanıtımını kendisine misyon edinen firmamız,bulgura katma değer katmak için yapılanmaya gitmiş ve bulgurdan üretilen yeni bulgur ürünleri üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Yapmış olduğu çalışmaların sonucu olarak,Gaziantep Sanayi odası tarafından inovasyon ve patent tescili üzerine 3 yıl üst üste ödüle layık görülmüştür.

Geliştirmiş olduğu ürünlerin patent haklarına sahip olan firmamız 3 yıl süren patent alma süreci sonunda bulgur helvası,Hazır karışım çiğköfte ve Bulgur çerezi-gevreği ürünlerinin incelemeli,besleyici bulgur karışımının ise incelemesiz olmak üzere 4 adet patent almıştır.

Koruyucu katkı maddesi, aroma,renklendirici gibi hiçbir kimyasal kullanılmayan ve %100 doğal olan bulgur ürünleri,akreditasyonlu belge kuruluşları tarafından verilmiş ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 belgeli tesisimizde üretilmektedir.

Bulgura bakış açısını değiştirecek olan yeni ürünlerimiz,ev hanımlarının yanı sıra öğrenci ve bekarların da pratik olarak hazırlayabileceği ve çok kısa sürede mükemmel lezzetlere ulaşılabilmeyi sağlamaktadır.

Faydaları saymakla bitmeyen bulgurun, ‘Bulgurium’ Bulgur ürünleriyle beraber hemen hemen günün her saatinde tüketilebilir hale gelmesi, Bulgur açısından bir devrim niteliğindedir..

Firmamızin yenilikciliğe ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem neticesinde üretilen, yüzde yüz doğal ve sağlıklı olan Bulgurium ürünleri için bayilik ve distribütörlük çalismalarımız sürmektedir.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Bulgur ürünleri dağıtım
  • Kuruluş Yılı : 2007
  • Merkez Ülke: Türkiye

Bulgurium Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR