1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Akra Şekerleme

Akra Şekerleme

Şekerleme Dünyası

Gıda

Akra Şekerleme  2010 yılından itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Şekerleme konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Lolipop Şekerler, Cam Şekerler, Elma Şekeri, Pamuk Şekeri, Mevye Aromalı Mevlana Şekeri, farklı aromalardan oluşan Karışık Lokum  üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda bu ürün gruplarımızdan istediğiniz ürünleri özel günleriniz için süsleyerek  size özel hale getiriyoruz.

Yurt içi zengin bayii ağımızın yanında İngiltere, Almanya, Irak ve Azerbaycan gibi ülkelere  yaptığımız ihracatlar, global bir şirket olma yolunda önemli bir adım olmuştur.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren  Akra Şekerleme ; kaliteye verdiği önem, üretim aşamasındaki titizlik ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede  şekerleme sektöründe geniş müşteri kitlesine ulaşmış ve bu ilkelerinden asla  vazgeçmemiştir. 

Akra Şekerleme , kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern üretim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hijyen, hizmet,  zamanında teslimat  ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük  ve kalitedir prensibiyle çalışan Akra Şekerleme, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  1. Enerji İçecekleri
  2. Sıvı Yağ
  3. Baharat

Akra Şekerleme Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Akra Şekerleme Şartlar & Koşullar

Akra Şekerleme Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör