1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Gıda
 3. Adana köy sofrası

Adana köy sofrası

Ev yemekleri, yöresel lezzetler ve organik ürünler

Gıda

100000 ₺

Firmamız 1998 den bu yana organik ürünlerle ev yemekleri hazırlamaktadır. Giderek artan talepler ve müşterilerimizin yoğun istekleri üzerine baska semtlerde de bayilik oluşturma düşüncesi oluşmuştur. Çok fazla sermaye gerektirneden bütün bayilerimize tek mutfaktan aynı lezzetleri sunmayı hedefliyoruz. Bayilerimizin bütün yemek ve lojistik ihriyacları tarafımızdan karsılanacaktır. Bayilerimiz sadece kendi salonlarını oluşturup mutfak hizmetlerini bizden alacaklardır. 
 

Franchise Alandan 10000tl. Franchise Bedeli Alınır. satışı Yapılacak Bütün ürünler Firmamız Tarafından Temin Edilecektir. ürün Bedeli %50 Peşin,%50 si satış gerçekleştikten sonra yapılacaktır. Risk Oranında Banka Teminat Mektubu Verilecektir. bütün Frenchiselerde Perakende Satış Fiyatları Aynı Olacaktır. frenchise Perakende Satış Fiyatı üzerinden ürün Cinsine Göre % 25 ile  %35 Oranında Kar Marjı Bırakılacaktır. Franchise Verilen İllerde Başka Perakendecilere bayilik verilirken her semtte bir köy sofrası verilmesine dikkat edilecektir.

 ADANA KÖY SOFRASI YÖRESEL LEZZETLER BAYILIK AÇIKLAMASI

Hakkımızda

Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemde olduğu çağımızda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorum katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı, hem iktisadi hem kültürel bir misyon taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra kültürel bir olgudur.  Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin  kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi  bütün insanlığa taşımak, sunmak, tanıtmak ve sevdirmektir. ADANA KÖY SOFRASI , modern mutfaklarında ve hijyenik ortamda üretilen yemekleriyle ve mamülleriyle seçkin bir marka olma iddiasını ortaya koymuştur. Hijyenik şartlarda, bilimsel ilkelere dayalı üretim kararlılığımız, markamızı tüketici beğenisiyle buluşturmuştur.

 

Köy sofrası  yemeklerinin tadına bakanların, aynı yemekleri  tekrar tekrar sipariş vermeleri  temel prensiplerimizdeki isabeti göstermekte ve bizi sevindirmektedir. Ulaştığımız nokta, hedeflediğimiz menzil değildir. Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkınlıklarımızın vazgeçilmez  ağız tatları arasına katıncaya kadar yeniliklerimiz sürecektir. İlkeli ve iddialı olmak temel vasfımızdır.  

 

Yaygın satış noktalarımızda sunduğumuz hizmeti, ulusal ve uluslararası platformlara taşımak,daha çok insanın ağız tadı olmak, markamızın yakın hedefidir. Yeni ürünler ve yeni tatlarda buluşmak dileğiyle..

MİSYONUMUZ

Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkanlıklarının vazgeçilmez tatları arasına katıncaya kadaryenilikler üretmek, ilkeli ve iddialı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yaygın satış noktalarımızda sunduğumuz hizmeti, öncelikle büyük marketlerin reyonlarına taşımak, daha sonra uluslararası piyasalara sunarak, bu eşsiz lezzetlerle çok daha fazla insanı tanıştırmaktır.

 • Kuruluş Yılı : 1998
 • Toplam Çalışan Sayısı: 18
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE - ADANA
 • Ek Hususlar : Frenchise vereceğimiz kişilerin, çevresinde saygın ve markamızın ciddiyetine zarar verecek kişiliğe sahip olmamalı,işinin sahibi ve 24 saat işinin takipçisi olmalı tercihen en az bir yıl ticari birikime sahip olmalı
 1. Hazır Yemek
 2. Ev Yemekleri

Adana köy sofrası Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Adana köy sofrası Şartlar & Koşullar

 • KURUMSAL BAYİLİK DENEYİMİ OLMASI
 • YATIRIMCI VE İŞ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLMALI
 • SATIŞ VE PAZARLAMA DENEYİMİ OLMALI
 • ÇÖZÜM ODAKLI OLMALI
 • MADDİ SORUNU OLMAMALI

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör