Blackrose

BLACKROSE Bayilik Açıklaması

BLACKROSE (KOKURİKU) PARFÜM BAYİLİK ŞARTLARI

1. Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir.

2. Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli talep etmemektedir.

3. Firmamız tarafından ücretsiz eğitim desteği vermektedir.

4. Tüm ulusal reklam çalışmalarında (televizyon,internet,dergi ve gazete) bayilerimizin adres ve telefon bilgileri verilerek, reklam desteği sağlamaktadır.

5. Bayi ile firmamız arasında yapılan bir sözleşme ile aynı cadde üzerinde başka bir BLACKROSE PERFUME SHOP bayiliği vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.

 Blackrose (Kokuriku) Parfüm Bayilik ve Şartları

BLACKROSE PARFÜM SHOP BAYİLİK KAMPANYALARI

Seçenek – 1 Firmamızdan bayiliğini alarak, 15.000 TL yatırım yapan bayilerimize, iç dekorasyonu bayiye ait olmak üzere ücretsiz tester (5 ml cam tüp) ve açılışta dağıtılmak üzere 1000 adet el broşürü veriyoruz. 

Seçenek – 2 Firmamızdan bayiliğini alarak, 20.000 TL yatırım yapan bayilerimize, ücretsiz tester (5 ml cam tüp), açılışta dağıtılmak üzere 1000 adet kalem parfüm, 100 adet el broşürü ve Tabela veriyoruz.

Seçenek – 3 Firmamızdan bayiliğini alarak, 25.000 TL yatırım yapan bayilerimize, ücretsiz tester (5 ml cam tüp), açılışta dağıtılmak üzere 1000 adet kalem parfüm, tabela ve tüm iç dekorasyonu firmamıza ait olmak üzere bayilik veriyoruz. 

Blackrose (Kokuriku) Perfume Bayilik Hakkında : Kokuriku Parfüm Shop 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes ve Black Rose isimlerinde iki farklı markası ile hizmet vermektedir. Ana faaliyet konusu parfüm olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır. Blackrose (Kokuriku) Parfüm Bayilik ve Şartları Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır. Firmaya bağlı her iki parfüm markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan faydalanılmaktadır. Firmanın hedefi, müşterilerle kurduğu olumlu ilişkiler doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden, parfüm yelpazesini arttırmak ve gerek iç piyasadaki gerek yurtdışındaki pazar payını en üst seviyeye çıkartmaktır. 

 

 

BLACKROSE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR