Black White

Black White Bayilik Açıklaması

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik Hakkında : İnternet ortamında onlarca kategoride ürün satışı yapıyoruz. Aynı zamanda konya merkezde işletiyor oldugumuz dükkanımızda bulunmaktadır. Çok uygun fiyatlı ürünleri fabrikadan halka toptan ürün, corner consept tarzı ürün satışı gerçekleştirmektiyiz. Amacımız herkes İŞYERİ sahibi olsun. 

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik 

Firma ismi:Black White Kozmetik Bujiteri İç Çamaşırı 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik Veriyor Ürünleriniz milyonlara ulaşsın... Kendi imal ettiğiniz, ithalatını yaptığınız veya pazarda önemli potansiyele sahip ürün satışı yapıyorsanız; bizim aracılığımızla Dünya çapında da satışını gerçekleştirebilirsiniz. Milyonlarca ziyaretçinin gezdiği bir mağazada giriş bedeli ve sepet ücreti olmadan en uygun fiyatlar ile ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturmaya hazır olun. Kalite politikamız gereği tüm tedarikçi başvuruları değerlendirilicektir.

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik Başvurusu İçin

Başvurmadan önce lütfen aşağıdaki koşulların sağlandığından emin olunuz:

  • Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle birebir çalışabilmeli tüm yasa ve yönetmeliklere uygunluğu sağlanmalı,
  • Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli,
  • Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı,
  • Tüm işlemleri online yürütebilecek altyapıya sahip olunmalıdır.

Tedarikçi olmak ya da toptan mal temini sağlamak için lütfen bilgi@melisakozmetik.com adresine aşağıdaki bilgileri yazıp gönderiniz.

  1. Firma Adı :
  2. Telefon :
  3. Web Sitesi (varsa) :
  4. Firma Kısa Tanıtımı :

Kısa sürede değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Black White Kozmetik, Bujiteri ve İç Çamaşırı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Sabun bayilik paketimiz 2.500 ve 5.000 tl lik ürün alımı ile başlar. AVM ler için kiosk satışı için mukemmel bir seçimdir. Dilerseniz köşe başlarında 20-30 m2 dükkanlar tutrabilirsiniz. Var olan işletmenize ek corner consept olarak da kurabilirsiniz. Size extra hareket ve kazanç getirir.

 

Black White Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR