Bjk Store

Bjk Store Bayilik Açıklaması

Bjk Store Bayilik

Bjk Store Bayilik çalışmaları Kartal Yuvası adı altında gerçekleşmektedir. Beşiktaş'ın ürünlerinin satıldığı bir spor mağazası açmak istiyorsanız maliyeti 100.000 liranın üzerinde tutuyor. Ayrıca Beşiktaş mağazasını açacağınız yerinde işlek bir cadde veya avm olamsı gerekiyor. KARTAL YUVASI, 2001 yılında kulübümüze mali kaynak sağlamak ve büyük Beşiktaş taraftarını lisanslı ürünlerle buluşturmak için BJKSTORE adıyla kuruldu. 2007 yılında Yönetim Kurulumuz'un aldığı kararla ismi KARTAL YUVASI olarak değiştirildi.

 Kartal Yuvası Bayilik Türk Dil Kurumu, bu isim değişikliği sonrasında Türk diline yaptığı destek üzerine kulübümüze "TDK Onurluğu" ödülünü verdi. Taraftarlarımızın yoğun isteği sonrasında 2007 yılında stadımızdaki diğer mağazamız da hizmete sunuldu. Akatlar Spor Kompleksi'nde açılan mağazamız ile Kartal Yuvası büyümesini sürdürdü. Yurt geneline kısa sürede yayılan mağazalarımız taraftarlarımızı lisanslı ürünlerimize kolay ulaşımı için bir hayli etkili oldu. 2012 yılı itibariyle İstanbul'da 19, Ankara'da 3 mağazamız hizmet vermektedir.

Ayrıca Adana, Antalya, İzmir ve İzmit'te KARTAL YUVASI mağazalarımız bulunmaktadır. Toplamda 26 mağaza ile yurt geneline yayılan KARTAL YUVASI, üç adet mobil tır ile de yurt genelinde taraftarlarımıza hizmet vermektedir. Mağaza sayısını artırma yönünde çalışmalar devam ederken, internet satışlarına ağırlık veren kulübümüz, www.kartalyuvasi.com.tr adresinden tüm dünyadaki Beşiktaşlılar'ın lisanslı ürünlerimizi satın alabilmesini sağlamaktadır.Bununla beraber yurtdışında yaşayan taraftarlarımızın yoğun isteği doğrultusunda Almanya merkezli www.bjkshop.com internet e-satış mağazamız taraftarlarımızın hizmetine sunulmuştur.

 

Bjk Store Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR