Best Meal Gurme Ev Yemekleri

Üretimini Kendi Mutfağımızda Yaptığımız Yemekleri Şubelerimiz Aracılığıyla Yemek Sepeti Üzerinden Satışını Gerçekleştirmekteyiz.

Best Meal Gurme Ev Yemekleri Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* kira, depozito, endüstriyel mikrodalga fırınlar, soğutuculu dolaplar, bilgisayar vb

Best Meal Gurme Ev Yemekleri Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Best Meal Gurme Ev Yemekleri Bayilik Şartları

Baştan Sona Gereken Tüm Destek Sağlanacaktır.

Best Meal Gurme Ev Yemekleri Bayilik Açıklaması

Ana mutfağımızda üretilen yemeklerimiz özel tasarlanmış yemek kaplarımıza doldurulup vakum makinası ile paketlendikten sonra şubelerimizde bulunan soğutuculu dolaplarımıza konulup sipariş geldikten sonra şubelerimizde bulunan mikrodalgalarımızda yemeklerimizi ısıtıp müşterilerimize ulaştırmaktayız. 

Bayilik sistemimizde bünyemize geçecek ilk 10 şubemizden çok cüzi bir isim bedeli alınacaktır bunun sebebide hazır bir düzen ve az maliyetle kısa vadede para kazanacak olmanızdır.

Ortalama civarı bir maliyetle açacağınız şubede yer seçimine ve sizin iş disiplini ve çalışmanıza göre aylık minimum ve üstü kar sağlayan bir sistemdir.

sistemi daha yakından tanımak ve görmek için öncelikle direkt yetkili kişi ile irtibata geçilip daha sonrasında merkez şubemizde sistemi yerinde görmek için davetlimiz olacaksınız. Sistemi görüp onay verdikten sonra bölge belirleyip o bölgede en uygun dükkan (ucuz kira) bulunup tutulur. Dükkanı tuttuktan sonra 1 hafta içinde satışa başlayabileceksiniz.

Şimdiden hayırlı ve bol kazançlar dilerim

Best Meal Gurme Ev Yemekleri Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR