Best Coffee Shop

2003 Yılında Sıcak Içecek Ve Atıştırmalık Ürün Otomat Makinelerinin Ithalatı, Satışı Ve Işletmesi Amacıyla Faaliyetlerine Başlayan Best İthalat, Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Best Coffee Shop Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Best Coffee Shop bayilik bütçesi işletmenin bulunduğu yer ve işletmenin alanı doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Best Coffee Shop Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Best Coffee Shop Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Marka Değerlerini Benimsemek
Gerekli Finansal Ve Hukuksal Duruma Uygun Olmak
Markanın Lokasyon Beklentilerini Karşılamak

Best Coffee Shop Bayilik Açıklaması

Best Coffee Shop Bayilik

 

Geleneksel lezzetleri üstün ürün kalitesi ile harmanlayan Best Coffee Shop; ürünlerinin satışı, işletimi ve satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getirmesi ile müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışı benimsemektedir. 100.000 EUR’luk bir yatırımla 2008 Kasım ayında hizmete geçirdikleri Kahve Eğitim Merkezi’nde baristalar, franchise adayları ve kahveye gönül vermiş kişilere kahve yapma ve servis şekilleri hakkında eğitimler vermektedir. Kahve sektörüne getirdiği üstün hizmet anlayışı ve yenilikçi tarzı ile dikkat çeken firma bayilik veren firmalar arasında popülerliğini korumaktadır.

Amacı en uygun fiyata en iyi ürünü sunmak olan Best Coffee Shop; müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması, ürün kalitesinin ön planda tutulması ve ekip çalışmasına önem verilmesi prensiplerini vazgeçilmezleri arasında konumlandırmaktadır.

Best Coffee Shop Bayilik Destekleri

Best Coffee Shop bayilik konseptine dahil olmak isteyen franchise adaylarına; eğitim, kiralama, pazarlama, lokasyon seçimi, ekipman tedariki, projelendirme, teknik servis, denetim, operasyon ve hukuk desteği verilmektedir.

Best Coffee Shop Franchising Süreci

Franchise adayları ile tanışma toplantısı yapılarak, tanıtım videosu sunulur. Franchise Bilgi Anketi’ni dolduran adayların verdiği bilgiler, 1 hafta içerisinde değerlendirilir. Adayların finansal analizi yapılır. Best Coffee Shop Franchise aday adayı 2 shop ziyareti yaptıktan sonra, ikinci görüşme için randevu alır. Franchise 2’nci Görüşme Formu’nu doldurur. Bu görüşme sonunda Kesin Başvuru Formu imzalanır. 

Best Coffee Shop Bayilik Değerlendirme Komisyonu tarafından, aday adayının finansal ve hukuki durumu incelenir. Sonuç olumlu ise adaya başvurusunun onaylandığı yazılı ve sözlü olarak bildirilir. Taahhütname bedelinin 3 iş günü içerisinde ödemesi talep edilir. 

Taahhütname bedeli ödenince franchise aday statüsü kazanılır ve 3. Görüşme Değerlendirme Formu doldurulur. Girişimcinin sahip olduğu kendi yeri ya da lokasyon havuzunda bulunan yerlerden rezervasyon yapılır. Aday kendi yerine sahip değilse ve lokasyon havuzundaki yerlerden biri tercih edilmez ise, birlikte yeni yer arama çalışmaları başlatılır. Üçüncü görüşmeden sonra franchise adayına işleyiş ile ilgili detaylı bir eğitim ve Franchise Yönetim ve İşletme Kılavuzu verilir. 

Best Coffee Shop markasının onayı ile yer belirlendiğinde, bu lokasyona ilişkin örnek proje sunulur. Lokasyon kesinleşip yer kiralaması yapılınca, aday ile Franchise Sözleşmesi imzalanır ve kafe kurulum çalışmasına başlanılır. Kurulum bitene kadar yatırımcı, kafe altyapısı ile ilgili elektrik, su, telefon, doğalgaz, maliye, müzik yayını gibi sözleşmeleri tamamlamakla yükümlüdür. 

Kafe kurulumunun başlaması ile Best Coffee Shop, eleman temini ve bu elemanların eğitimi sürecini başlatır. İstenilen seviyede ürün ve hizmet verecek şekilde kafe kurulumu ve eleman temini tamamlandığında, iş programında önceden belirlenen tarihe göre ilk açılış yapılır. İlk açılış tarihinden itibaren bir ayı geçmeyecek şekilde kafenin tüm eksikleri tamamlanarak kesin açılış yapılır ve yatırımcının yükümlülüklerinin tamamı başlatılmış olur. 

Best Coffee Shop Bayilik Detayları

Firmanın franchise sözleşmesi beş yılı kapsamaktadır. Ortalama 150.000 EUR + KDV’nin altında bir yatırım maliyetine sahip olmakla birlikte; yatırım maliyeti açık ve kapalı alanların m2 büyüklüğüne ve kullanılacak ekipmanın türüne/markasına göre değişiklik göstermektedir.

Best Coffee Shop Bayilik Avantajları

  • Analizlerle doğru lokasyon seçimi, kiralama desteği
  • Sektörün lider üreticisinden yüksek kalitede tedarik avantajı
  • Üreticiden kafeye ulaşıncaya kadar ürün kalitesi kontrolü
  • Ürünlerde DBS(Doğrudan Borçlanma Sistemi) ile vadeli ödeme
  • Entegre ödeme sistemleri ile müşteri/ürün bazlı raporlama
  • Personel bulma, değerlendirme ve işe alım 
  • Telif hakları ödenmiş yasal müzikler
  • Hedef kitleye yönelik görsel yayınlar

Siz de cafe bayilik almak ve standartlara uygun işletilen bir işletmede öngörülen %25 kar marjı sayesinde kısa sürede yatırım maliyetinizi çıkarmak isterseniz, Best Coffee Shop Franchise başvurusunda bulunarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Best Coffee Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR