Benim Bayim Sistemi; Jti Bayileri İçin Panel

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 01:13

Türkiye’de faaliyet gösteren dünyaca ünlü tütün firmalarından biri olan Japon Tobacco International (JTI)  Benim Bayim adlı bir uygulama ile sigara satış ruhsatına sahip olan işletmecilere farklı bir deneyim sunuyor.

Benim Bayim Sistemi; Jti Bayileri İçin Panel
Enes Öksüz admin

Türkiye dünyanın en bilindik tütün firmalarına ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. British American Tobacco (BAT) ve JTI Türkiye’deki bayi ağını genişletmek için yaratıcılıklarını kullanıyor. Her iki firma da bayilerine özel projeler yürütüyor. BAT Turkey Kazananlar Dünyası, JTI ise Benim Bayim ile bayilerinin sadakatini kazanmaya çalışıyor.

Türkiye’de faaliyet gösteren dünyaca ünlü tütün firmalarından biri olma unvanını taşıyan Japon Tobacco International (JTI)  Benim Bayim adlı bir uygulama ile sigara satış ruhsatına sahip olan küçük işletmecilere farklı bir deneyim sunuyor.

Benim Bayim adlı platforma üye olan JTI bayileri sisteme düzenli olarak giriş yapıyor ve kazandıkları puan üzerinden JTI tarafından belirlenen hediyeleri sipariş verebiliyorlar. Bayilerinin sadakatini arttırmayı ve aynı zamanda sadakatlerinin karşısında hediye sunarak bir nevi ödül sistemini devreye sokan jti Benim Bayim kayıt yapıldıktan sonra sisteme giriş yapılabiliyor.

JTI Benim Bayim Kayıt Nasıl Yapılır?

JTI benim bayim kayıt yapabilmek için hali hazırda jti bayisi olmak gerekiyor. Buradaki linkine tıklandığında kayıt formu görüntülenebiliyor. Açılan formda; bayi kodu, bayi tabela adı, isim, soy isim, TAPDK Ruhsat No, E-mail adresi, doğum tarihi, GSM operatörü, cep telefonu numarası, il, ilçe, adres bilgilerinin girilmesi ve gerilen bilgilerin sistemden gönderilmesi gerekiyor.

Jti Benim Bayim Kullanıcı Adımı Unuttum

Bayilerin, Benim Bayim uygulamasına giriş aşamasında bazı sorunlar yaşamaları halinde takip edilecek adımların oldukça kolay ve işlevsel olması bekleniyor. Ancak jti benim bayim kullanıcı adı unutan bayiler, Benim Bayim sistemine giriş yapabilmek için sistem üzerinden işlem yapamıyor. Bu durumda yapılacak en doğru hamle JTI çağrı merkezi çalışanlarına 0850 532 5 584 nolu hattan ulaşmak oluyor.

Jti Benim Bayim Şifre Unuttum

Jti benim bayim sisteme giriş şifresini unutanlar çağrı merkezinden de sistemin giriş sayfasından da işlem yapabilirler. Kullanıcı adı ve şifre kutucuklarının altında yer alan “Şifremi Unuttum” linkine tıklandığında kullanıcı adı ve doğrulama kodu girilip “şifre gönder” butonuna tıklanması gerekiyor. Benim Bayim kaydı yapılırken sisteme verilen iletişim numarasına gönderilen şifre sisteme girildiğinde jti bayileri yeni şifre oluşturabiliyor.

JTI Benim Bayim Mobil İndir

Jti bayilerine kazanç sağlama imkanı sunan Benim Bayim uygulaması mobil uygulama olarak Google Play’den indirilebiliyor. Yaklaşık 10 bin kişi tarafından indirilen bu uygulama maalesef ki Apple Store’dan indirilemiyor. Benim bayim üyelerine sisteme daha kolay ve pratik bir giriş yapma imkanı sunan mobil uygulama bayilerin daha çok puan kazanmasına da katkı sağlıyor.

Jti ürünleri satma yetkisine sahip olan bayilere avantaj sunulması amacıyla hayata geçirilen Benim Bayim projesi birçok kesimden olumlu tepki alırken bazı kesimlerden de çokça şikayet topluyor. Şikayet Var platformunda Jti Benim Bayim ile ilgili tüm şikayetler açıkça yazılıyor. Farklı IP girişleri neticesinde hesabı kapananlar, Benim Bayim hediye seçeneklerinin tükenmesi ve jti benim bayim hizmetlerinin daralması en çok şikayet alan konu başlıkları arasında yer alıyor.

BAT Turkey Kazananlar Dünyası

BAT Turkey bayileri TAPDK, BAT ID ve şifre girerek Kazananlar Dünyasına adım atabiliyor. TAPDK satış ruhsatına sahip olan BAT ticari ortaklarının ortak kullanımı için hazırlanan Kazananlar Dünyası web sitesi de Jti Benim Bayim gibi bayilerin çeşitli hediyelerden yararlanmasını mümkün kılıyor.

Sonuç olarak BAT Turkey ve JTI Türkiye pazarındaki hedef kitlelerin dikkatini çekmek ve sadakatini kazanmak için çalışmaya devam ediyor. Uygulamalar arada şikayet alsa da firmalar tarafından getirilen yenilikler bayilerin dikkatini çekmeye yetiyor.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler