BayilikListesinde Premium İlan Dönemi Başlıyor!

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 07:53

BayilikListesi en kıymetli markalar ve yatırımcıları buluşturabilmek için premium ilan dönemini başlatıyor.

BayilikListesinde Premium İlan Dönemi Başlıyor!
Enes Öksüz admin

BayilikListesi olarak bayilik veren firmalar için en verimli ilan alanlarını sunuyoruz. Firmalar için tekliflerini ilgili yatırımcılara tek bakışta ve en iyi dizilimde sunabilmek için tasarım ve teknolojimizi sürekli yenilemeye odaklanıyor, site ziyaret istatistiklerinden çıkardığımız öngörüler ile sunduğumuz tecrübeyi iyileştirmeye odaklanıyoruz. Şimdi sıra bir sonraki adımda…

Bayilik konusunda yatırım düşünen ilgililer için gerekli bilgiye ulaşmak kolay olsa da bu bilgiye güvenmek zor. Dünyaca ünlü markalar adına açılmış bayilik ilanları benzer her sitede var. Bu veriler internetten toplama ve doğruluğu tartışılır. Yatırım konusunda ise kimse karanlık alanları kabul etmez.

Bizler her yatırımcının sermayesinin milli servetimizin bir parçası olduğunun farkındayız ve olaylara yatırımcıların gözünden bakmaya çalışıyoruz. Bir yatırımcı gerek iş fikri, gerek bayilik yatırımı olarak bir teklifi önüne aldığında, haklı olarak bu verilerin doğruluğunu, kaynağını ve teklifi ileten kişinin yetkisini eksiksiz olarak bilmek ister. Biz de tam olarak yatırımcılara bu bilgiyi sunmak istiyoruz.

Bayilik İlanlarını Kategorize Ediyoruz!

Çok yakın bir zamanda bayilik ilanlarında, bu ilandaki verilerin kaynaklarını belirten çeşitli rozetler göreceksiniz. Bu rozetler ile bayilik ilanlarını kategorize etmiş olacağız. Peki nedir bu kategoriler?

Sahipsiz İlanlar

Bu ilanların içeriklerinin ve ilanda yer alan bilgilerin kaynağı tarafından doğrulanmadığını gösterecektir. Veriler editör ekibimiz tarafından ineternetten ya da firmadan alınmış verilerdir. Fakat bu ilanın yöneticisi markanın sahibi değildir. Marka sahipleri, diledikleri zaman bu ilanları sahiplenebilecek bayilik ilanı üzerinde yönetimi alabilecekler.

Sahipli İlanlar

Bayiliklistesi’ne bir kullanıcı tarafından kaydedilmiş ya da bir kullanıcının sahipsiz ilanın yönetimi devir alması ile oluşan ilan türleridir. Bu ilanlarda bulunan bilgilerin sorumluluğu ilan sahibinde aittir. İlan sahibi ilgili markanın bayiliğinin satılması konusunda yetkili olup olmadığı bilinemez.

Doğrulanmış İlanlar

İlan yönetiminin markanın bayilik satmak konusunda yetki verdiği bir üye tarafından yapıldığı ilan türleridir. Doğrulanmış ilanların yayımlanabilmesi için Bayiliklistesi ekibi ile iletişime geçilmesi ve markanın gerçek olduğunun resmi belgeler ile onaylatılması gerekir. 

Böylece BayilikListesi bünyesinde incelediğiniz her ilanı, ilandaki bilgileri ve doğruluk derecesini sizinle de paylaşmış oluyoruz. Milli servetimizi yöneten yatırımcılara en doğru tekliflerin ulaşmasını sağlamayı birinci görev olarak biliyoruz.

Premium İlanlar

Ayrıca çeşitli paketler ile bayilik veren firmalara tekliflerini ilgili kitleye ulaştırmak konusunda hizmet vermeye hazırlanıyoruz. Bu paketlerin içeriğindeki reklam uygulamaları da zamanın gereklerine uygun ve en verimli yöntemler. Değişik hizmetleri 5 farklı pakette topladık.

Giriş Paketi :

Bu paketteki profiller birer doğrulanmış ilan olacaklar. Mavi bir tik işareti ile diğerlerinden ayrılacak olan ilanlar sıralama sayfalarında da daha üstte görüntülenme şansını yaşayacaklar.

Aktif Paket:

Bu paketi satın alan bayilik ilanları giriş paketine sunulan hizmetlere ilaveten editörlük hizmeti de alacaklar.  BayilikListesi ilanlarına ait blog sayfalarında markaları ve bayilik teklifleri ile ilgili her hafta bir özgün metin içerik üretilecek. Bu metin BayilikLİstesi’nin blog kısmında akış içerisinde yer alacak. Ayrıca düzenli blog içeriği ile ilgili bayilik ilanı sıralama sayfalarında daha yukarıda listelenme fırsatını yakalayacak.

Popüler Paket:

Popüler paket üyesi bayilik ilanları aktif pakete sunulan tüm hizmetlere ek olarak aylık sponsorlu gösterim hizmeti de alacaklar. İlan bloğunda yayınlanan içerikler ay boyunca toplamda 100.000 defa ziyaretçilere teklif edilecek. Ayrıca yoğun trafik almaları ile bu ilanlar listeleme sayfalarında daha yukarıda görüntülenme şansını elde edecekler.

Fenomen Paket:

Fenomen paket sahibi bayilik ilanları popüler paket sahiplerinin satın almış olduğu tüm hizmetlere ilaveten ilanlarına sosyal medyadan da trafik çekme şansına sahip olacaklar. Bloglarında üretilen içerikler BayilikListesi’nin sosyal medya hesaplarında ve haftalık mail bültenlerinde yer alacaklar. Ayrıca yoğun trafik almaları ile bu ilanlar listeleme sayfalarında daha yukarıda görüntülenme şansını elde edecekler.

Plus Paket:

Plus paket sahibi ilanlar fenomen pakete sunulan tüm hizmetleri almalarının yanında BayilikListesi sayfalarında bulunacak Sponsorlu bayilik teklifleri bandında da logoları ile yer alacaklar. Anasayfada, liste sayfalarında ve blog sayfalarında bulunacak sponsorlu bayilik teklifleri bandı ile ilgili kitleye tekliflerini iletmek için her zaman göz önünde olacaklar.

Bu yazılımsal altyapının kurulması, ilan sahiplerine verilecek aylık raporların formatlarının hazırlanması ve diğer işler biraz vaktimizi alıyor. Bu açıdan birinci hedefimiz 2 Mayıs pazartesi gününden itibaren paketlerimizi satışa açmak. Yeni gelişmeler için bizi takip edin. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

BayilikListesi Ekibi

 

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler