Baydöner

2006 Yılında Faaliyetlerine Başlayan Baydöner; Franchise Vererek Hızla Büyüyen Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

Baydöner Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Restoran açma bedeli için yaklaşık 250 bin USD sermaye gerekse de; restoranın konumu ve alanı doğrultusunda toplam yatırım bedeli değişebiliyor.

Baydöner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Baydöner Bayilik Şartları

En Az 150 M2 Alana Sahip İşletme Bulmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Restoran Temizliğine Ve Müşteri İlişkilerine önem Vermek
Yoğun İş Temposuna Hazırlıklı Olmak

Baydöner Bayilik Açıklaması

Baydöner Bayilik Hakkında

2006 yılında faaliyetlerine başlamasına rağmen kısa sürede büyük bir başarı elde eden Baydöner bayilik veren firmalar arasında en çok talep görenlerden biri olmayı sürdürüyor. Geleneksel lezzetimiz olan döneri farklı lezzetlerle birlikte sunan, beğenilen menüsüyle geniş bir hedef kitlesine hitap eden Baydöner bayilik almak isteyen yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

İşlek caddelerde ve marka değeri yüksek AVM’lerde en çok tercih edilen restoran zinciri unvanına sahip olan Baydöner; Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak gibi ülkelerde 100’den fazla şube ile lezzetlerini müşterilerine sunuyor. 

Yurt içi pazar kadar yurt dışı pazarları da hedefleyen marka; kaliteli, hijyenik ve sağlıklı ürünleri ile marka bilinirliğini giderek arttırıyor. Sosyal medya ve geleneksel reklam kanallarını başarıyla kullanan; tüm restoranlarında yüksek standartlarda hizmet sunmayı amaçlayan marka Baydöner bayilik almak isteyen girişimcilerin birçok kriteri ayna anda karşılamasını bekliyor. 

Her ne kadar menüsü oldukça geniş olsa da düzenli olarak yeni ürünler çıkaran; sektöre yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşarak rakiplerinden hızla sıyrılan Baydöner bayilik şartları ve Baydöner bayilik ücretleri ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Baydöner Bayilik Şartları

Baydöner bayilik şartları hakkında en çok merak edilen Baydöner bayilik ücretleridir. Baydöner restoran açmak için gerekli yatırım bütçesinin 250 bin USD + KDV olduğu bilinmektedir. Yatırımcılarından 50 bin USD franchise bedeli alan Baydöner; restoranların açılacağı lokasyonun niteliklerine de dikkat etmektedir. 

Baydöner bayilik almak isteyen yatırımcıların en az 150 – 250 m2 alana sahip işletme bulması gerekiyor. İşletmenin fiziki özellikleri kadar konumu da Baydöner tarafından titizlikle inceleniyor. Marka değeri yüksek AVM’lerin yemek katı firma tarafından önceliklendirilirken, yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezler de markadan onay alıyor. 

Baydöner bayilik şartları konusunda oldukça titiz davranan bir firma olarak girişimcilerin hizmet standartlarının da yüksek olmasını bekliyor. Ticari sicili temiz olan, müşterilere yüksek kalite ile hizmet vermeyi hedefleyen, servis hızına dikkat eden ve restoranların temizliğine önem veren girişimciler marka ile 10 yıllık franchise sözleşmesi imzalayabiliyor. 

Baydöner Bayilik Almanın Avantajları

Fast food sektöründe bayilik almayı düşünenler Baydöner tarafından sunulan karlılığa hayır diyemiyor. Firma yatırımcılarına bölge koruması, reklam, eğitim, lokasyon seçimi ve personel desteği gibi hizmetler sunarak başarılı olma olasılıklarını arttırıyor. Türkiye’nin en yaygın restoran zincirlerinden birine dahil olmak isteyen girişimciler Baydöner bayilik başvurusu yaparak firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme şansını yakalıyor. 

Neden Baydöner?” sorusuna verilecek birçok farklı yanıt vardır. Öncelikle Baydöner halk tarafından en çok tercih edilen restoran zincirlerinin başında yer almaktadır. Düzenli olarak radyolarda, internette, TV programları arasında ve sosyal medyada reklamları dönen bu marka geniş bir marka bilinirliğine kavuşmuş durumdadır. Hem caddelerde hem de AVM’lerde hedef kitlesiyle buluşan BAYDÖNER uygun fiyat politikasıyla da dikkat çekmektedir. 

Baydöner gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde de hedef kitlesine kaliteli hizmet vermektedir. Döner üretiminden, ürünlerin mutfaktaki sıcaklık kontrolüne kadar tüm aşamalarda teknolojinin desteğini alan firma operasyonel uzmanlığını girişimcilerle paylaşmaktadır. 

Kalite standartlarını karşılayan yenilikçi ürünleri ve zengin menüsüyle müşterilerinin uğrak restoranları arasında yer alan Baydöner bayilik alacak girişimcilere orta ve uzun vadede yüksek karlılık vadetmektedir. 

Siz de Baydöner bayilik almak istiyorsanız Baydöner bayilik başvurusu ve Baydöner bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi almak için firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Baydöner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR