Baraqah

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Kahve bayilikleri

BARAQAH Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BARAQAH Bayilik Şartları

Min 100 M2 İç Mekan – 50 M2 Dış Mekan min 150 M2 İç Mekan – 150 M2 Dış Mekan min 300 M2 İç Mekan – 300 M2 Dış Mekan

BARAQAH Bayilik Açıklaması

KURUMSAL

Uzun ama keyifli bir ar-ge sürecinin ardından, Kahve Delisi ekibimizin 2015 yılında başlattığı bu serüven, Antalya’da açtığımız ilk BARAQAH ile kısa sürede kendine has özgün konsepti ve zamana değer katan tatlar’ı franchising sistemi ile bütünleştirerek tüm yatırımcı ve kahve severler ile buluşturmuştur.

Bünyesinde bulunan proje ekibi ile anahtar teslim BARAQAH şubeleri inşa etme gücüne sahip firmamız kısa sürede Kahve kavurma, paketleme entegre tesisi yanı sıra ISO 9001, ISO 22000 ve Helal Gıda sertifikaları ile menüsünde bulunan tüm Ürünlerin güvenliği konusundada tescillenmiş ve tüm misafirlerine gönül rahatlığı ile şubelerimizde vakit geçirme olanağını sunmuştur.

Şimdi sizler keyifle kahvelerinizi yudumlarken, bizlerde size en iyiyi sunmak üzere çalışmalarımıza devam ediyor olacağız.

Doğru bilgi, güçlü yatırım ile başlayıp, kalitenin ön planda tutulduğu işletmeler zincirinin ilk halkasıyla tanıştığımız BARAQAH, üstün kalite anlayışından ödün vermeyerek, misafir memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sektördeki başarısını bu anlayışla harmanlayarak yeni bir soluk olan BARAQAH, Antalya’dan başlayarak, “bu anlayışla hizmet vermeyi taahhüt edecek” tüm yatırımcılara kapısını açıyor.

BARAQAH Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR