Balkarlı Yöresel Lezzetler

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik Şartları

Franchise Alandan 10000tl. Franchise Bedeli Alınır.satışı Yağılacak Bütün ürünler Firmamız Tarafından Temin Edilecektir.ürün Bedeli %30 Peşin,%70 45 Günlük çek İle ödeme Yapılacaktır. Risk Oranında Banka Teminat Mektubu Verilecektir.bütün Frenchiselerde Perakende Satış Fiyatları Aynı Olacaktır.frenchise Perakende Satış Fiyatı üzerinden ürün Cinsine Göre &25ila %35 Oranında Kar Marjı Bırakılacaktır. Franchise Verilen İllerde Başka Perakendecilere ürün Verilmeyerek Franchise Korunacaktır.

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemde olduğu çağımızda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorum katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı, hem iktisadi hem kültürel bir misyon taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra kültürel bir olgudur.  Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin  kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi  bütün insanlığa taşımak, sunmak, tanıtmak ve sevdirmektir. Balkarlı, modern tesislerde ve hijyenik ortamda üretilen mamülleriyle seçkin bir marka olma iddiasını ortaya koymuştur. Hijyenik şartlarda, bilimsel ilkelere dayalı üretim kararlılığımız, markamızı tüketici beğenisiyle buluşturmuştur.

Balkarlı ürünlerinin tadına bakanların, aynı ürünleri tekrar tekrar sipariş vermeleri  temel prensiplerimizdeki isabeti göstermekte ve bizi sevindirmektedir. Ulaştığımız nokta, hedeflediğimiz menzil değildir. Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkınlıklarımızın vazgeçilmez  ağız tatları arasına katıncaya kadar yeniliklerimiz sürecektir. İlkeli ve iddialı olmak temel vasfımızdır.  

Yaygın satış noktalarımızda sunduğumuz hizmeti, ulusal ve uluslararası platformlara taşımak,daha çok insanın ağız tadı olmak, markamızın yakın hedefidir. Yeni ürünler ve yeni tatlarda buluşmak dileğiyle...

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ
Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkanlıklarının vazgeçilmez tatları arasına katıncaya kadaryenilikler üretmek, ilkeli ve iddialı olmaktır.

VİZYONUMUZ
Yaygın satış noktalarımızda sunduğumuz hizmeti, öncelikle büyük marketlerin reyonlarına taşımak, daha sonra uluslararası piyasalara sunarak, bu eşsiz lezzetlerle çok daha fazla insanı tanıştırmaktır.

  • Kuruluş Yılı : 2008
  • Toplam Çalışan Sayısı: 12
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Ek Hususlar : Frenchise vereceğimiz kişilerin, çevresinde saygın ve markamızın ciddiyetine zarar verecek kişiliğe sahip olmamalı,işinin sahibi ve 24 saat işinin takipçisi olmalı tercihen ticari birikime sahip olmalı

Balkarlı Yöresel Lezzetler Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR