Atılım Yazılım

Atılım Yazılım Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Atılım Yazılım Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Firmamız, yazılım üretim ve satışının yanında, web tasarımı, network çözümleri sunmaktadır. Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, “Size Özel Çözümler” getirmektedir.
Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitab etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Atılım Yazılım olarak sadece paket programlar değil, özel yazılımlarımızla da sizin yanınızdayız. Firmaların ihtiyacına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştımayı amaçlamaktayız.

Atılım Yazılım 10 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Atılım Yazılım’ın ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

%100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak programlar sürekli güncel tutulmaktadır.

Gelişen teknoloji her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve yeniden yapılandırıyor. Bu yeniden yapılandırmada “Size Özel Çözümler” sunarak firmanızın bilgisayar teknolojisine ayak uydurmasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

“Ürettiğimiz sektörel yazılımlar ile Türkiye’de lider olmak”

Misyonumuz

“İnsanlığı teknolojinin kolaylıklarıyla tanıştırarak ekonomik kalkınmayı ve topluma kalıcı faydalar sağlamak”

Değerlerimiz

Kalite
Güven
Eğitim
Müşteri Memnuniyeti
Vatan Sevgisi

İnsan Kaynakları

Atılım Yazılım, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanı ile insana ve teknolojiye yatırım yapan, hedefleri doğrultusunda büyümeyi amaçlayan kurumsal bir şirket olarak sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Atılım Yazılım işe alımlarını, gelişime açık, bilgi sahibi, firma bağlılığına ve değerlerine önem veren kişiler arasından gerçekleştirir.

Atılım Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR