Atasay

ATASAY Bayilik Açıklaması

 Atasay Bayilik Atasay Bayilik ve Franchising SistemiKuruluşundan günümüze dek, kuyum sektörüne kazandırdığı iş modelleri, yenilikçi ürün kategorileri ve büyük kampanyaları ile Atasay, sektörümüzün gelişimine yön veren öncü firmadır. Sektörümüzün en köklü ve en değerli markası olarak, Atasay mağazası açmak isteyen girişimcileri veya işlerini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı "Franchising" sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. 

Bayilik - Franchisingsistemimiz kapsamında, bölgelerinde Atasay mağazası açacak yatırımcılar, sektörün en güvenilen ve ilgi duyulan firması ile yola çıkacaklar, güçlü ve güvenilir marka imajımızın oluşturduğu hazır müşteri potansiyelinden yararlanacaklardır. Dolayısıyla hazır bir sisteme dahil olarak rakiplerinizden bir adım önde başlarken, işlerinizi geliştirmek için daha fazla imkan ve enerjiye sahip olacaksınız. 2002 yılında devreye giren franchising sistemimiz sayesinde, yılların organize mağazacılık ağı birikimi ve deneyimini sizlerle paylaşmış oluyor, böylelikle bir mağazanın kendi başına istihdam edemeyeceği farklı alanlarda uzmanlaşmış departman ve profesyonellerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Mağazalarımızın eğitim ve gelişimine destek amacı ile kurduğumuz Atasay Mağazacılık Akademisi sayesinde, pek çok farklı konuda düzenli eğitimler sunularak, mağazalarımızın hızlı değişen piyasa şartlarının önünde donanımlı bir şekilde hareket etmesi sağlanmaktadır. Merkezimizle mağazanız arasında kurulacak data bağlantısı ile kuvvetli teknolojik altyapımıza da ulaşıyor olacaksınız. Geliştirdiğimiz yazılımları kullanarak, bir yandan merkezimizdeki stokları mağazanızdan anında görme ve sipariş etme imkanı bulurken, diğer taraftan bir mağazanın işletilmesi için gerekli tüm muhasebe programı ihtiyaçlarını hazır elde etmiş olacaksınız. Bununla birlikte, ürünlerimizi merkezimizin tüm Türkiye için belirlediği perakende satış fiyatlarından tüketiciye sunmak gibi ortak faydalardan yararlanma imkanınız olacaktır.

Türkiye'nin en fazla tanıdığı kuyum markası Atasay'ın çatısı altında olmak Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yılbaşı, Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü gibi özel günlerde markalaşmış ürünlere olan tercihin artmasından yararlanmanızı sağlarken, yıl boyu sürdürülen reklam kampanyalarımızın desteği ile de piyasa ortalamalarının üzerinde satış yapma ve kar etme imkanınız olacaktır. 

Atasay Satış Noktası Sistemi Mevcut mağazalarınızda Atasay ürünleri satmanızı sağlayacak "Satış Noktası Sistemi" ile sizleri Atasay ağının bir parçası olmaya davet ediyoruz. Atasay olarak farklı coğrafyalarda, farklı yaş, öncelik ve beğenilere sahip geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyoruz. Bu amaçla, daha tasarım aşamasından itibaren birbirinden farklı alt ürün grupları oluşturuyor ve bu ürün gruplarını da kendi başlarına bir marka haline getirerek farklı tüketici gruplarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Alt markalarımızı desteklemek amacıyla çeşitli tanıtım faaliyetleri düzenliyor, Türkiye genelinde verdiğimiz reklamlar ve mağazalarımızda her marka için özel oluşturulan vitrin elemanları ile her markanın kendi ruhunu tüketiciye aktarıyoruz.

Atasay bu noktada, Türk kuyumculuk sektöründe değerli tecrübe ve saygınlıkları olan meslektaşlarına mevcut mağazaları içerisinde Atasay'ın alt markalarının birer satış noktası olması fırsatını sunuyor. Ürünlerimizi özgün ve rakipsiz tasarımları nedeniyle daha kolay, yoğun fiyat rekabetinin olduğu noktalarda ise daha karlı satabileceksiniz. Bununla birlikte, Atasay'ın sunduğu tüm eğitim programları ve teknik altyapıdan da eksiksiz faydalanabileceksiniz. Mağazanızda müşteri portföyünüze uygun alt markalarımızın tespiti amacıyla, satış temsilcimizle temasa geçmenizi rica ediyoruz. 

ATASAY Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR