As Spor Malzemeleri

As Spor Malzemeleri Bayilik Açıklaması

As Spor Malzemeleri Bayilik

As Spor Malzemeleri Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: Yenilikçi yapısı, girişimci ve uzman kadrosuyla Türkiye spor malzemeleri pazarında lider konumda yer alan AS SPOR, 1966 yılında Fevzi Vardarlı tarafından İstanbul’da perakende ve toptan satış ile faaliyetine başlamıştır. Yarım asrı aşan süre içerisinde toptan satış hizmetlerine, spor giyim imalatı, mağazacılık ve distribütörlük faaliyetlerinin eklenmesi geniş hizmet ve ürün çeşitliliğini bir arada barındıran, emsalsiz çapta ve uzman bir işletme olarak uluslar arası alanda kendine saygın bir yer edinmiştir. 

As Spor Malzemeleri BayilikKonusudur. 

 As Spor Malzemeleri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Bugün 8500 m2 alan üzerine kurulu kendi modern binasında; üretimden dış ticarete, perakende mağazacılıktan, ulusal distribütörlük ve toptan satış faaliyetlerine uzanan kalite yaklaşımı ile farklıdır.

Temsilciliğini yürüttüğü “UHLSPORT” ve “KEMPA” gibi kendi alanında lider dünya markalarının yanı sıra, 9 adet “ADİDAS” mağazasından oluşan ve sayısı sürekli artan perakende zinciri sayesinde Türkiye spor ekipmanları sektöründe ulusal bir güç haline gelmiştir. Bunun yanında, tescilli markası “TRYON” altında yer alan 8 farklı ürün grubundaki 600’ün üzerinde farklı malzemeyi, ülke geneline yayılan, köklü, sosyal, ticari ve yıllara dayanan ilişkileri içerisindeki 170’in üzerindeki uzman satış bayileri üzerinden Türkiye pazarıyla buluşturmaktadır.

50 yılı aşkın Pazar deneyimini sporun tüm branşlarına hitap edebilecek genişlikteki ürün çeşitliliği, ileri üretim yeteneği, yaygın satış ağı ve modern pazarlama yaklaşımı ile birleştiren AS SPOR günümüzde çok sayıda lider markanın Türkiye’deki faaliyetlerinde ideal bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır. Tüm iş sürelerinde yüksek teknoloji ve toplam kalite yönetimini bir işletme kültürü olarak özümseyen AS SPOR, kuruluşundan bugüne değişmeyen temel değerleri olan “DÜRÜSTLÜK”, “KALİTELİ HİZMET-KALİTELİ ÜRÜN” ve “EN ÜST SEVİYEDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

As Spor Malzemeleri Bayilik Ürün Grupları

  • FUTBOL
  • BASKETBOL
  • KONDİSYON
  • AKSESUAR
  • ATLETİZM
  • BADMINTON
  • MASA TENİSİ

As Spor Malzemeleri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: As Spor ( TRYON - UHLSPORT - KEMPA ) Bayi - Franchise Şube Sayısı: 7Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Reklam Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Telefonla yada karşılıklı olarak görüşülür.

 

As Spor Malzemeleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR