Aromil Araç Takip Sistemeleri

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Açıklaması

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Aromil Türkiyedeki en küçük araç takip cihazı Türkiye piyasasına sunmuş bir firmadır. Müşterilerine bilgisayar üzerinden araç takibi yanı sıra mobil uygulamalarla cep telefonları üzerinden de araçlarını takip edebilme olanağı sunmuştur. Aşağıda yazılımımızı kullanabileceğiniz alanları inceleyebilirsiniz. 

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Konusudur. Takip Özellikleri Güvenlik Özellikleri Sürüş Kontrolleri Toplu Taşıma Araçları Kontrolü Opsiyonel Özellikler Tasarruf Sağlayan Çözümler Araç Faaliyet Raporları Gibi hizmetleride sağlayan cihazımızın daha detaylı anlatımı için sitemize bekliyoruz. 

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Araç Kiralama Takip ve Otomasyon : Aromil, bu sektöre ürettiği önemli çözümlerle araç kiralama firmaları tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu yüzdendirki Aromil'i tercih eden araç kiralama firması sayısı günden güne artmaktadır. Rent a car firmalarına özel hazırladığımız KARA LİSTE programından da ücretsiz olarak faydalanmaktadırlar. 

Öğrenci - Personel Servisi Takip Sistemi : Öğrenci servislerine özel ürettiğimiz bu sistem sayesinde öğrenci velileri servisin hızı, yaptığı ihlaller gibi bir çok bilgiyi online olarak takip edebilmektedirler Ayrıca mobil dvr kayıt sistemimiz satın alındığında öğrenci velileri bulunduğu yerden aracın içine bağlanıp çocuklarını kamera ile anlık izleyebilirler. 

Taksi Takip Sistemi ve Otomasyon : Taksilere yönelik ürettiğimiz çözüm sayesinde araçta müşteri var mı?

Varsa ne kadar süredir taksinizde yolculuk yapmakta?

Müşteri taksiniz ile kaç km mesafe yolculuk yapmış? Bu bilgileri internet üzerinden günlük takip edebildiğiniz gibi geriye dönük raporları da alabiliyorsunuz Motosiklet Takip Sistemi :Moto kurye firmaların talep ettiği bu sistem firmalara üst düzeyde verim sağlamaktadır. Motosiklet takip sistemi sayesinde online olarak hedef noktalara ne kadar sürede varıldığı, gidiş güzergahı, ne kadar süre mesai yapıldığı, kaç km yol yapıldığı gibi bir çok verilere ulaşabilmektesiniz. 

Toplu Taşıma Araçları Yönetim Sistemi : Toplu taşıma araçları için özel olarak tasarladığımız takip programında haritadan bağımsız, sistem belleğinden kontrollü hatasız gerçek nokta adres kontrolü yapabilirsiniz. Her araca tanımlayabileceğiniz 1000 adet ayrı nokta veya durakların isimleriyle kayıt imkânı sunuyoruz. Aracın durağa veya noktaya giriş ve çıkış zamanının belirlenmesi... 

Dağıtım Araçları Yönetim Sistemi : Araçlarla dağıtım yapan firmalar için tasarladığımız bu sistem sayesinde dağıtım yapılacak adresler belirlenip, bu adreslere varış zamanlarını internet üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hizmet kalitenizi arttırmak için belirlemiş olduğunuz adreslere zaman belirleyebilirsiniz. Hizmet kalitenizi arttırmanın yanı sıra bir çok konuda tasarruf sağlamış olursunuz. 

Gıda Taşımacılık Isı Takip Sistemi : Gıda taşımacılığı yapan firmalar için geliştirdiğimiz sistem sayesinde anlık ısı kontrollerini yapabilirsiniz. Araçlarınıza yada depolarınıza yerleştireceğimiz sensörler sayesinde araçlarınızı takip etmenin yanı sıra ısı ve nem değerlerine online ulaşabilirsiniz. 

Ambulans Takip Yönetim Sistemi : Acil ekipleri için tasarladığımız bir sistemdir. Acil durumlara müdahale eden ekipleri ve çağrı merkezleri bu çözüm sayesinde operasyonu başından sonuna kadar en olumlu şekilde yönetebilmektedirler. Söz konusu insan ve doğa olunca operasyonları eksiksizce yerine getirmek büyük bir sorumluluktur. Aromil bu sorumluluğun bilincinde olup acil durum ekipleriyle müthiş bir koordinasyon içinde çalışmaktadır. 

İş Makineleri Takip Sistemi :İş makineleri hem yatırımı hem de işletme maliyetleri yüksek olduğu için yatırımcılar en yüksek verimi elde etmek isterler. Aromil firması olarak buna katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz sitem sayesinde, şantiyeler arası hareketleri ve sevkiyat palanlarını internet üzerinden anlık takipini yapabilirsiniz. Yönetim panelimiz sayesinde bir çok raporlara ulaşabilirsiniz. 

Uluslararası Taşımacılık Takip Sistemi : Uluslararası taşımacılık yapan firmaların en büyük korkuları GSM faturalarının yüksek gelmesidir. Arge firmamızın özel geliştirdiği algoritmalar sayesinde GSM faturanız yükselmeyecek ve endişesiz bir şekilde yurtdışındaki araçlarınızın kontrol ve takibini yapabileceksiniz. CAN-Bus modül sayesinde araç motorlarının çalışma şartlarınında takibini yapabilirsiniz. 

Aşı Isı Takip Sistemi : Bir firmanın AR-GE ve üretim altyapısının olup olmadığını anlamanın yolu ihtiyaçlarınızı bildirdiğinizde çözüm üretebilmelerinden geçer. Sağlam bir AR-GE ve üretim altyapısına sahip olan Aromil, donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Aromil profesyonel soğuk zincir takip sistemi ile içiniz rahat olsun. 

Deniz Araçları Takip Sistemi : Sağlam bir AR-GE ve üretim altyapısına sahip olan Aromil, donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Aromil araç takip sistemleri deniz taşıtları için özel olarak tasarladığı su geçirmez cihazlarla yönetim sistemini sağlamaktadır.

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Aromil Bilişim İletişim Ltd. Şti. Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Aromil Araç Takip Sistemeleri Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Finans Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Vergi mükellefi olmak. Yatırım maliyeti gerektirmez. Yeni kurulumlarda ofis kurulum maliyeti.

 

Aromil Araç Takip Sistemeleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR