Apartment06 Evden Kaçış Oyunu

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Açıklaması

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Hakkında Açıklama : Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Ankara Merkezli bir ulusal evden kaçış oyunları zinciridir. Bayii/Şube sayısı ile şu anda Türkiye'nin en büyük 2. evden kaçış oyunu zinciridir. Çok iyi oyunları çok makul fiyatlara ve çok kısa sürede hazırlamasıyla diğer alternatiflerin önüne geçmektedir. 

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Veriyor 

Firma ismi:Apartment06 Evden Kaçış Oyunu 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 6 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel 

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Veriyor Birkaç yıl önce Uzak Doğu’da başlayan Gerçek Evden Kaçış Oyunları furyası 2014’ün ikinci yarısında Türkiye’ye de sıçradı.

Büyük şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’de hızla yayılmakta olan evden kaçış oyunları, özellikle üniversite öğrencileri ve beyaz yaka çalışanlar için favori grup aktivesi olma yolunda ilerliyor! Bu rüzgarla beraber Ankara’da başlayan APARTMENT06 Evden Kaçış Oyunu macerası da tüm Türkiye’ye yayılıyor! Eğer siz de hızla ve kolayca anahtar teslim bir Gerçek Evden Kaçış Oyunu sahibi olmak istiyorsanız, APARTMENT06’nın Franchise programına muhakkak göz atmalısınız. 

Franchise kapsamında sunduklarımız;

 • İsim Hakkı
 • Dekor Hazırlığı ve Uygulaması
 • Konsept ve İpuçu Uygulaması
 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 • Web Sitesi ve Rezervasyon Sistemi
 • Reklam ve Pazarlama Çalışmaları

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Eğer siz de hızla ve kolayca anahtar teslim bir Gerçek Evden Kaçış Oyunu sahibi olmak istiyorsanız, APARTMENT06’nın Franchiseprogramına muhakkak göz atmalısınız. Franchise kapsamında sunduklarımız; İsim Hakkı Dekor Hazırlığı ve Uygulaması Konsept ve İpuçu Uygulaması Kurumsal Kimlik Çalışmaları Web Sitesi ve Rezervasyon Sistemi Reklam ve Pazarlama Çalışmaları

 

Kısaca Oyun Tanıtımı : Bir mafya babasına yüklü miktarda borçlu olduğunuzu ve ödeme gününün gelip çattığını düşünün… Köstebeğiniz size evin kapılarını 1 saatliğine açacak ve sizi kilitli kapılarla başbaşa bırakacak. Şimdi ekibinizi toplayıp borçlu olduğunuz mafya babasını soyma zamanı! 

Ankara Evden Kaçış Oyunu APARTMENT06, size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak. Bir mafya babasının sıra dışı yaşantısına tanıklık etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı… 

Ankara Evden Kaçış Oyunu APARTMENT06 sayesinde bir mafya babasının sıra dışı yaşantısına 1 saatliğine ortak olacak ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaksın. İpuçlarını bulup bulmacaları çözdükçe açacağın her bir kapı, bir mafya babasının sıra dışı dünyasına aralanacak. Ankara Evden Kaçış Oyunu APARTMENT06 seni Bahçeli 7. Cadde’de bu deneyimi yaşamaya davet ediyor! 

Oyun Hakkında Bilmeniz Gerekenler;

 1. APARTMENT06 bir gerçek evden kaçış oyunudur.
 2. Tüm gerçek kaçış oyunlarında olduğu gibi, APARTMENT06 da yoğun bir şekilde dikkat ve gözlem gerektirir ama herhangi bir fiziki güç kullanımı ya da sökme/takma aktivitesi gerektirmez.
 3. Oyun esnasında 3 kez ipucu alma hakkınız bulunmaktadır.
 4. En az 2, en fazla 6 kişilik bir ekiple oynanabilen APARTMENT06’dan kaçış için verilen süre ekipteki kişi sayısına bakılmaksızın en fazla 60 dakikadır.
 5. APARTMENT06 deneyimini yaşamak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekirse bunu bize mümkün olduğunca erken haber vermeniz seansların verimli kullanılması ve oyuna katılmak isteyen diğer ekiplerin geri çevrilmemesi için önemlidir.
 6. Oyundan sonra arkadaşlarınızla oyun ile detaylar ve ipuçları paylaşmanız onların oyundan yeteri kadar zevk almamalarına ve gerçek skorlarını öğrenememelerine sebep olacaktır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.
 7. Oyuna yiyecek-içecek ile gelmemenizi rica ediyoruz.
 8. Oyun boyunca sigara içmek yasaktır. Ancak oyun bitiminde bir sigara yakabilirsiniz. :)
 9. Oyun esnasında kullanabileceğiniz bir tuvalet ya da lavabo bulunmamaktadır.
 10. APARTMENT06’da telefonla ya da başka bir cihaz ile görüntü almak (fotoğraf/video) yasaktır. Oyundan daha fazla keyif alabilmeniz için oyun esnasında acil durumlar dışında cep telefonunuzu da kullanmamanızı rica ediyoruz.
 11. Rezervasyon saatinizden 5 dakika önce APARTMENT06’da olmanız önemlidir. Eğer sizden başka bir ekibin rezervasyonu varsa maalesef geç kaldığınız süreyi sizden kısmak zorunda kalıyoruz.
 12. Oyuna 10 dakikadan daha erken gelirseniz, içeride oyun olma ihtimaline karşı lütfen zili çalmayın. Dilerseniz +908508408071 numaralı telefonu arayarak evdeki oyun durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer ev müsaitse ve siz de isterseniz oyunu erken başlatabiliriz.

Apartment06 Evden Kaçış Oyunu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR