Anka Oto Kuaför

Anka Oto Kuaför Bayilik Açıklaması

Anka Oto Kuaför Bayilik

Anka Oto Kuaför Bayilik Hakkında : ANKA KİMYA ve KOZMETİK 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes, Black Rose, Kokuriku ve Redline Professional Car Care isimlerinde 3 farklı markası ile hizmet vermektedir. Ana faaliyet konusu oto bakım ürünleri olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır. 

Anka Oto Kuaför Bayilik ve Bayilik Şartları Anka Oto Kuaför Bayilik ve Bayilik Şartları

Redline, Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde oto bakım, oto kuaför ve çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır. Firmaya bağlı her iki parfüm markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan faydalanılmaktadır. Firmanın hedefi, müşterilerle kurduğu olumlu ilişkiler doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden, oto bakım ürünleri yelpazesini arttırmak ve gerek iç piyasadaki gerek yurtdışındaki pazar payını en üst seviyeye çıkartmaktır. 

FİRMA İSMİ: ANKA KİMYA VE KOZMETİK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Oto Kuaför 

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 19

Anka Oto Kuaför Bayilik Şartları ve Destekleri

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: REDLINE PROFESSIONAL CAR CARE Markası adı altında üretilen tüm kimyasallar kendi tesisimizde üretilmiş olup Türkiye genelinde bayilikler verilecektir. Gerekli alan 100m2 - 1000 m2 arasındadır. Yatırım maliyeti 9.900 -100.000 TL. Arasında farklı paketlerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Oto Kuaför İşletmesindeki Brüt Kar Marjı %400-500 arasında olup, tercih etilen mekanlar araç trafiğinin yoğun olduğu yerler olmalıdır. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Anka Oto Kuaför Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR