Anka Kozmetik Ve Açık Parfüm

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Açıklaması

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Hakkında : ANKA KİMYA ve KOZMETİK 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes ve Black Rose isimlerinde iki farklı markası ile hizmet vermektedir. Ana faaliyet konusu parfüm olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya ürünleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktır.

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Veriyor Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke genelinde çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır. Firmaya bağlı her iki parfüm markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan faydalanılmaktadır. Firmanın hedefi, müşterilerle kurduğu olumlu ilişkiler doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden, parfüm yelpazesini arttırmak ve gerek iç piyasadaki gerek yurtdışındaki pazar payını en üst seviyeye çıkartmaktır. 

FİRMA İSMİ:ANKA KİMYA VE KOZMETİK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: KOZMETİK AÇIK PARFÜM

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 26

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: BLACK ROSE OTTOMAN CONCEPT Açık parfüm bayiliğinde, insan sürkilasyonu çok olan ve otomobil trafiğine kapalı caddelerde hizmet veriyoruz. Tüm Tadilat masrafları firmamız tarafından yapılıyor. (zemin kaplama, alçıpan işciliği,reklam görselleri, duvar kağıdı, ışıklandırma vs)

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Destekleri

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Anka Kozmetik ve Açık Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR