Allianz Sigorta

Allianz Sigorta Bayilik Açıklaması

Allianz Sigorta Bayilik/Acentelik

Allianz Sigorta Bayilik - Sigorta Acentelik Başvurusu Türkiye'nin 1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142.000'i aşkın çalışanıyla 70'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Müşterileri ve acenteleriyle birlikte dünyanın en güçlü finans topluluklarından biri olan Allianz, 2012 yılında 106,4 milyar Euro toplam gelir ve 9,5 milyar Euro faaliyet karı elde etmiştir. Tüm dünyada yaklaşık 78 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz'ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir. 

Allianz Sigorta Bayilik Kaliteli ve yaygın satış ağımız ile sigortalılarımıza her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlarken; iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmayı amaçlıyoruz. 120 yıllık global deneyimimiz, yerel piyasa uzmanlığımız, derin bilgi birikimimiz ile Türk halkına hizmet etmeye ve onları sigorta konusunda bilinçlendirerek ülkemizdeki sigorta penetrasyonunu artırmaya yönelik çalışmalarımız da sürmektedir. Acentelerimiz ve sigortalılarımızla dürüstlük ve güven üzerine kurulu ilişkimize katma değer sağlayarak, sürdürülebilir ve güçlü yapımızla, işlemlerimizi daha hızlı hale getirerek yarınlara güvenle bakacak, hep birlikte büyüyüp güçleneceğiz.

Allianz Sigorta Ürünleri

  • Sağlık Sigortaları
  • Otomobil Sigortaları
  • Ev Sigortaları
  • Sorumluluk Sigortaları
  • İşyeri Sigortaları
  • Seyahat & Yat Sigortaları

Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik Başvurusu

Allianz Sigorta Acentelik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Allianz Sigorta Bayilik/Acentelik Formu linke tıklayarak Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik Başvurusu yapabilirler. Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum Allianz Sigorta iletişim numaralarından firma ile irtibat kurup Allianz Sigorta Acentelik/Bayilik ile ilgili istediği bilgiyi alabilir.

 

Allianz Sigorta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR