Alim Usta Çiğ Köfte

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik Hakkında : Çiğ köfte sektörünün gelişmesinde büyük pay sahibi olan firmamız, yaptığı yatırımlarla beraber ürünlerinin kalitesini ve ambalajlarını devamlı olarak geliştirmektedir. Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Alim  Usta olarak Bayilik sistemiyle tüm Türkiye genelinde şubeler açıp lezzetini herkese tattırmaktadır. 

Alim Usta Çiğ Köfte Bayiligi

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları Kendi oluşturduğu müşteri portföyünü liderlik seviyesinden düşürmeyen firmamız sizlerden aldığı bu güveni en iyi seviyelerde tutmaya devam edeceğinden şüphe duymamanız dileğimizdir. 

FİRMA İSMİ: MEŞHUR ADIYAMANLI ÇİĞKÖFTECİ ALİM USTA 

BAYİLİK KATEGORİSİ: GIDA - ÇİĞKÖFTE 

BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2015

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 50 [gallery link="file" ids="7727,7726,5785"]

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderim. En iyi fiyat garantisi bizde. Vakumlu, hijyenik ambalajlar. Kargo Ücretsiz, KDV Dahil! 1 Kg çiğ köfte bayi satış fiyatımız 5 TL. Sipariş verdikten sonra ertesi gün ürünler kapınıza teslim. Size sadece satışını yapıp yüksek kazanç elde etmek kalıyor. Üstelik kota yok, zorlama yok. Hemen Çiğköfteci Alim Usta bayisi olun, yüksek kar oranlarından siz de yararlanın. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Alim Usta Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR