ALFEMO, LÜBNAN’da DEV BİR MAĞAZA AÇTI

Son Güncellenme: Fri May 2024 06:18

Türkiye mobilya pazarının lider markalarından ALFEMO, Lübnan’ın Başkenti Beyrut’ta 6 katlı, 2000 m2’lik yeni bir mağaza açtı. ALFEMO, 2015 yılı

ALFEMO, LÜBNAN’da DEV BİR MAĞAZA AÇTI
İlyas Özkurt user

ALFEMO, LÜBNAN'A MAĞAZA AÇTI

Türkiye mobilya pazarının lider markalarından ALFEMO, Lübnan’ın Başkenti Beyrut’ta 6 katlı, 2000 m2’lik yeni bir mağaza açtı. ALFEMO, 2015 yılı içerisinde Lübnan’da 2 ALFEMO ve 2 Kids&Teens mağazası daha açacak. Türkiye Mobilya Pazarı’nın lider markalarından ALFEMO, 2015 yılı başından itibaren yurt içinde yakaladığı hızlı büyüme trendini, yurt dışında da devam ettiriyor. Kuveyt mağazasının açılışını çok kısa bir süre önce görkemli bir törenle gerçekleştiren Turquality destekli marka; geçtiğimiz günlerde Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta 6 katlı, 2000m2’lik yeni bir mağaza daha açtı. ALFEMO Kentin mobilya ticareti açısından kalbi olarak nitelendirilen Mkaless Caddesinde hizmete giren ALFEMO Konsept Mağazası’nın açılışına, Lübnan Eski Başbakanı Najib Mikati, Meclis Başkanı Mouhamed Raed, Belediye Başkanı Fouad Flayfel, Lübnan Savunma Bakanı, Vali Nassif Kaloush, Ticaret Odası Başkanı Tawfik Daboussi ve dini liderler ile birlikte ALFEMO Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ile şirket üst düzey yönetim kadrosu katıldı. Açılışta Lübnan Büyükelçimiz İnan Özyıldız, Ticaret Müşavirimiz Emine Lekesiz ile Alfemo’nun Mısır ve Irak’taki partnerleri de bulundular. ALFEMO’nun Lübnan’daki partneri ise; ülkenin en köklü mobilyacılarından Ferri Ailesi. ALFEMO Home Concept, Kids&Teens, ALFEMO Sleep Center ile bir evin ve ailenin tüm mobilya & dekorasyon gereksinimini karşılayabileceği 6 katlı dev mağazanın sahne şovları, havai fişek ve ışık gösterileri ile son derece renkli geçen açılışına, halkın yanı sıra ulusal ve yerel medya da büyük ilgi gösterdi. ALFEMO, 2015 yılı içerisinde Lübnan’da 2 ALFEMO ve 2 Kids&Teens mağazası daha açacak.

Alfemo Hakkında : Türkiye’de 1997 yılından bugüne döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Alfemo, sektöründe trendleri belirleyen öncü bir marka olmaya devam ediyor. Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını doğru fiyat politikasıyla birleştiren Alfemo, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretiyor. İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, çocuk odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yapan Alfemo, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketicinin beğenisine sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üreten ve çevre kirliliğine duyarlı makinelerle gerçekleştiren Alfemo, GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında da tescilliyor.

ALFEMO, LÜBNAN’da DEV BİR MAĞAZA AÇTI

ALFEMO, LÜBNAN’da DEV BİR MAĞAZA AÇTI

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler