Alcatraz

Alcatraz Bayilik Açıklaması

Alcatraz Korku Evi Bayilik

 Alcatraz Korku Evi Bayilik ve Bayilik Şartları 

Alcatraz Korku Evi Bayilik Hakkında Açıklama : Evden Kaçış Oyunları sektöründe, Türkiye'nin ilk korku konseptli evden kaçış oyunu firması olan, yani Türkiye'nin ilk Korku Evi olan firmamız bütün dünyada yeni olan bu sektörde, Türkiye'de bir ilk olarak Korku Evi şeklinde hizmet vermeye 2014 yılında başladı. 

Alcatraz Korku Evi Bayilik ve Bayilik Şartları Kısa sürede kurumsallaşma anlamında hızla yol kat eden ve verdiği müşteri memnuniyetli profesyonel hizmetle, sektöründe öncü olmanın yanı sıra aynı zamanda lider konuma oturmayı da başarmıştır. 

Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları, Merkez şube Ankara/Kızılay olmak üzere aynı zamanda, İzmit, Düzce, Niğde, Ankara/Bahçelievler ve Kayseri'de de oyuncularıyla buluşmuştur. 

Firma ismi: Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 5 (Beş) 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Alcatraz Korku Evi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları, Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Oyun alanlarının işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi minimum 2 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu oyun alanında ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

İşletmecilerimize, oyun alanının açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. Girişimcilerin, Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları adı altında faaliyet göstermesi için aslında bir çok neden var. Bunların en başında Türkiye'nin ilk korku evi olmuş olmamız ve sektöre yön ve hatta isim vermiş olmamızdır. Kurumsal anlamda ciddi adımlar atmış ve belirli kalite standartlarını oluşturmuş olmamız.

Sektörde en eski tecrübeye dayanarak portföy üzerindeki verilerimiz ve hareket kabileyetimiz ile yanılma payımızın neredeyse yok denecek kadar az olması ve bu hususta başarının da vazgeçilmez olmasıdır. İşletme modeli olarak ilk olmamızın yanı sıra aynı zamanda işletmecilik anlamında da öncülüklerimiz, ilk ve tek olan uygulamalarımız ile de hem müşterilerimize hem de bayilerimize hukuki anlamda destek oluyor olmamız. Mevcut oyunlarımızın binlerce grup üzerinde yarattığı etki-tepki üzerine oyunların tüm eksik yönleri giderilmiş ve aksine oyuncular nezninde bütün olumlu girişimler yerine getirilmiş ve kendini oyuncuya kanıtlamış oyunların oynatılıyor olması da en büyük tercih sebeplerindendir.

Alcatraz Korku Evi Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: H. İlker Öztekin Telefon 1: (0)312 434 15 83 Telefon 2: (0)541 877 00 83 Email: ankara@alcatraztr.com Web sitesi: www.alcatraztr.com Adres Bilgileri: Kültür Mahallesi Doktor Mediha Eldem Sokak 73/3 Kızılay / Çankaya / Ankara

Alcatraz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR