Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Açıklaması

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Hakkında : Akıl Treni, Verda Eğitim Danışmalık A.Ş.’ye ait yeni nesil “Öğrenci Gelişim Merkezleri”dir. Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. 2011 yılında Türkiye genelinde Sorobanworld ve Rakun Mental markalarıyla 85 yetki merkezinin oluşumunu gerçekleştirmiştir. Sorobanworld için İzmir Genel Merkez yapısı, Rakun Mental için ise İstanbul Merkez yapıları kurulmuştur. 

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Alanında 526 noktaya ulaşmayı başaran Verda Eğitim A.Ş. 2012 yılı sonunda İzmir Bornova ve İstanbul Beylikdüzü’nde Brain Fit Studio Zihin Gelişim Merkezlerini inşa etti.

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Veriyor Verda Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. tüm kurumlarını fiziki mekandan kullanılan materyallere kadar anahtar teslim olarak kendi üretim birimlerinde hazırlar ve son kullanıcıya hazır hale getirir. Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. ile anlaşma yapmış olan gerçek veya tüzel kişilerin programlar içerisinde kullanacakları tüm yayın ve materyaller AR-GE ve Eğitim Ekibi tarafından hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir. Kurulduğu günden bugüne 65.000 öğrenciye ulaşmayı başaran Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş., Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri ile aynı yapı altında birden fazla programı planmış ve bu programların oluşumunda öğrenciyi bir üst öğretime veya sınava hazırlamak yerine, kişisel ve zihinsel gelişimi sağlayarak hem derslerinde köklü ve kalıcı başarılara ulaşmayı, hem de sosyal gelişimi hedeflemiştir.

İzmir ve İstanbul’daki yapılardan sonra Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri için merkez yapı Muğla seçilmiş ve örnek yapı Fethiye’de kurulmuştur. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Projesi’nde Türkiye genelinde kurulacak olan tüm yapılar örnek yapı standartlarına uygun olarak Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. tarafından oluşturulur. Kurumlarda çalışacak olan eğitimcilerin eğitimleri Master Eğitmen kadromuz tarafından verilir, yayın materyalleri firmamız tarafından tedarik edilir. Tüm yetki merkezlerimiz Genel Merkez tarafından denetlenir. 

FİRMA İSMİ: Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Eğitim 

KURULUŞ YILI: 2010

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 6

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 

İşte 11 Adımda Franchise Olabilme Fırsatı

 1. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri danışman yetiştime programlarına katılarak kullancağınız programlar ile ilgili sertifikasyon programlarını tamamlayın.
 2. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezi açma başvurusunda bulunun,
 3. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Genel Merkezi Seçim Ekibi başvurunuzu gözden geçirecek ve kurulum için başlangıç startı verecek ya da reddedecektir.
 4. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri başvurunuz kabul edilirse Merkez Ofise davet edileceksiniz.
 5. Tarafların ikna olması durumunda Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Anlaşması yapılacaktır.
 6. Merkez ofiste size Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri iş felsefesi ve ürünleri hakkında bilgi verilecektir.
 7. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Anlaşması imzalandığında yetki merkezi anlaşma miktarını Verda Eğitim
 8. Danışmanlık A.Ş. banka mevduat hesaplarına ödemesi istenecektir .
 9. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri açılış programının son şekli verilecektir.
 10. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Personel ve Danışman Eğitimleri tamamlanacaktır.
 11. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezi Proje uygulamasına geçilecektir.

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR