Akhi̇sar Can Köfte

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Et restoranı bayilikleri

AKHİSAR CAN KÖFTE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AKHİSAR CAN KÖFTE Bayilik Şartları

Franchise Giriş Bedeli : 30.000 Tl ortalama İşletme Yatırım Bedeli: M2 2.000 Tl – 1.750 Tl sürekli Franchise ödemesi : %3

AKHİSAR CAN KÖFTE Bayilik Açıklaması

TARİHÇEMİZ

1980 yılında babası Hasan Garipcan’dan kalan bakkal dükkanını kapatıp yerine köfte salonu açmakla başlar. ‘’Gerçek patron müşteridir’’ ilkesiyle başlayan ve kalitesindeki sırda kendin yemediğin bir şeyi müşterine yedirme anlayışıyla devam eden ve 35 yıldır kalitesinden ödün vermeyen bir müessesedir. Kalitesindeki sırda %100 dana etinden yapılmış kıyma olmasıdır.Ayrıca tereyağlı pidesiyle ve üzerine domates biberiyle sunum yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Can Köfte restorant sektörünün tecrübeli ve yenilikçi fikirler üreten genç işletmeciler halkasıyla büymeyi ve gelişmeyi beraberinde getirmektedir. Seçkin ürün yelpazesini bir araya getirerek gerek teknik alt yapımız gerekse isabetli denetçi analizlerimizle sektörde fark yaratmak ve koşulsuz Can Köfteyi örnek model haline taşımak hedefimizdir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde daima en üst düzey başarı ve sürekliliği hedefleyen en uygun şartlarda ve isabet yer seçimine özen göstererek francays verme yolunda hızla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun yenilikçilik vizyon farkı müşteri odaklı olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır. Sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli ürün ve hizmetin sağlanmasıdır. Fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gerektiğini iyisini suna bildiğinizde anca hak edebileceğinizi bu felsefeyle sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

İLKEMİZ

Yenilikçi ve radikal çözümleriyle sektöründe lider firmalar arasında yer almanın yanısıra,istihdam da yaratarak ülke ekomonisine katkı sağlamaktır.Sürekli zirve için mücadele eden firmamızın tüm çabası; insanlara en leziz, en hijyenik ve sağlıklı gıda ürünlerimizle buluşturarak,tabir-i caizse sektörde başı çekmektir.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: KÖFTE, ET VE IZGARA ÇEŞİTLERİ, SALATA RESTORAN
  • Kuruluş Yılı : 1981

AKHİSAR CAN KÖFTE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR