Aker

Aker Bayilik Açıklaması

Aker Bayilik

Aker Bayilik Hakkında : Kurra Hafız Osman Akyar’ın oğulları İzzet ve Behçet Akyar, 36 yıl önce Fatih’te bir kumaş mağazası ile yola çıkıp bugün dünyanın dört bir yanına ismini duyuran Aker markasını hayata geçirdiler. Bakırköy’de açılan ikinci mağazalarıyla birlikte sundukları yüksek kalitede kumaşlar sayesinde özellikle 80’li yıllar boyunca revaçtaydılar. İlerleyen yıllarda kumaşla birlikte kadın hazır giyim ürünlerine de bu mağazalarda yer vermeye başladılar. 2004 yılına kadar 2 olan mağaza sayısı daha sonra 8’e, bugün ise 25’e kadar yükseldi. 

  Aker Bayilik ve Aker Eşarp Çanta Bayiliği Artan popülerliğini, sonraki yıllarda Çorlu’da açılan kumaş, eşarp ve kadın giyim ürünleri üreten modern tesis ve son teknolojiye uygun AR-GE çalışmaları ile destekleyen Aker, bugün Türkiye’nin en önemli üreticilerinden biri konumuna yükseldi.

Bulunduğu konuma gelene kadar yenilikleri takip eden ve prensiplerinden ödün vermeyen bir tarzla çalışan marka, Premiere Vision fuarına katılma hakkını elde ederken İTKİP’in verdiği başarı ödülünün de sahibi oldu. Lisansörü olunan markalarla birlikte bugün sahip olduğu, dünyanın en büyük eşarp üreticisi unvanına, organizasyonun her aşamasında titizlikle çalışarak erişti.

Hedefleri doğrultusunda üretmeye başladığı kadın hazır giyim, çanta ve ayakkabı kreasyonlarıyla da moda dünyasında adından söz ettirir hale geldi. Uzun yıllardır kuruma bronz ve gümüş Kurumlar Vergisi madalyaları kazandıran yönetim kadrosu, Akyar ailesinin ikinci nesil bireylerinin katılımıyla daha da güçlendi.

Boston Üniversitesi Üretim Mühendisliği mezunu Ali Yasir Akyar’ın Aker Mağazacılık’a, İngiltere'de Istituto Marangoni Üniversitesi’nde Tasarım ve Marka yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamlayan Burak Akyar’ın ise Aker genel merkezine katılmasıyla şirket, global vizyonunu yürütebilmek adına önemli kazanımlar elde etmiş oldu. Aker, 36 yıllık bu nadide aile yadigarını dünyada adı anılır bir marka haline getiren ve bu şöhreti dünya moda sanayisinin bütün önemli ağlarında hızla yaymaya devam eden bütün çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir.

Aker Bayilik Ürün Grupları

  • Eşarp
  • Çanta
  • Giyim
  • Kumaş

Aker Çanta, Eşarp Bayilik Başvurusu Yapmak

Aker Çanta BayilikAker Eşarp Bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarında Aker Çanta Bayilik Şartları ve Aker Eşarp Bayilik Şartları hakkında firmadan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Aker Eşarp Hakkında

 Aker Eşarp Bayilik Aker, dünyanın en iyi ve en çok tercih edilen eşarp markası. 1977’de adım attığı serüveninin bugünkü durağında dünyada en çok satın alınan eşarp markası olmanın haklı gururunu yaşıyor. Aker Eşarpları’nın, küresel bazda yakaladığı bu şöhret ürettiği ipeğin kalitesinden kaynaklanıyor. Ürettiği ham ipeğin kalitesi 1000’in üzerinde renk ve desenle birleşerek eşarp dünyasının eşsiz örneklerine dönüşüyor.

Aker eşarplarının kalitesi, kendi tasarım atölyesinde sürdürülen yoğun çalışma ve eşarp modasına getirdiği yeni solukla sağlanıyor. Aker, moda anlayışına dünyadaki güncel eğilimleri Türk motifleriyle harmanlayarak yeni bir boyut kazandırıyor. Kendi markasının yanı sıra Pierre Cardin ve Cacharel markaları için de eşarp üreten Aker, müşterilerinin karşısına dünyanın en büyük eşarp üreticisi olarak çıkıyor.

2007’den beri nanoteknoloji ürünü su geçirmeyen ve yağ lekesi tutmayan ipek eşarp üreten markamız, dünyada ilk kez geliştirdiği gül ve lavanta kokulu eşarplarla da moda dünyasında adından söz ettiriyor. İnsan sağlığına zararlı hiçbir boya ya da kimyasal kullanmamayı “en kaliteli” kavramının temellerinden biri olarak kabul ediyor. Tüm bu özellikler ve gün be gün gelişen çalışmalarıyla dünya piyasasındaki varlığını koruyan markamız dünyada ve özellikle Türkiye'de eşarp sektörüne yön vermeye devam ediyor.

Aker Çanta Hakkında

 Aker Çanta Bayilik Aker 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda kapitone ruganlar, hayvan efektli deriler ve ipek leopar çantalar ön planda. Aker'in elegant kadını, bu sonbahar deri ve ipeğin kusursuz kombinasyonları ile tamamlanıyor. Altın rengi zincirler ve dekupe el dikimi çantalar, koleksiyona değer katarken, uzun sapları ve fonksiyonel çok cepli farklı boyutlardaki çantalar, günlük kullanıma hitap ediyor. Derileri İtalya'dan getirilen ve İstanbul'da usta ellerde hayat bulan bu çantalar, Aker kadını için uzun yıllar kullanacağı daimi bir moda aksesuarı olacak.

Aker Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR