Aga Kebapçı

Aga Kebapçı Bayilik Açıklaması

Aga Kebapçı Bayilik

Döner şise geçirilmiş etlerin, dikey bir biçimde pişirilip, ince dilimler halinde kesilerek servis edilmesi. Kısaca döner kebap budur desekte derin bir kültürü bu kadar kısa ne biz anlatabiliriz, ne de bir başkası. En kısa anlama yolu ise, ekmek arasında, salatası ve sosuyla servis edilmiş olan çıtır çıtır pişmiş döner etinden bir kez ısırmaktır. Aga Kebapçı Bayilik 1900'lerde Bursa'da İskender Bey'in icadı olarak ortaya çıkan döner-kebap; tavuk, hindi, dana, süt dana ve kuzu etlerinin en kıymetli bölümleriyle hazırlanır. Klasik olarak taze salata, çeşitli soslar, yoğurt gibi ekleri ile servis edildiğinden besin değeri yüksek ve sindirimi kolaydır. 

Aga Kebapçı Bayilik Yüksek besin değeri ve değişik şekillerde servis edilebilmesi döner-kebap-fast-food endüstrisinin en parlak ürünü haline getirmiştir. Günümüzde, Avrupa'da en popüler fast-food şeklidir. Aga Kebapçı olarak İSİMİZİN BİLİNCİNDE VE bu zincirin ÖNEMLİ bir halkası olmaktan gurur duymaktayız. Aga Kebapçı Ürünler Müşterilerimize, Hassp hijyen kuralları gereğince ve kaliteli ham maddelerden üretilen 5 çeşit ürün sunmaktayiz. Firmamız Avrupa Birliği Standart Belgesine sahip sayılı firmalardandır.

- Aga Tos-Kiy

- Aga Yaprak Döner

- Aga Tav&Hin Döner

- Aga Dan&Hin Döner

- Aga Kuz&Dan-Kiy

Aga Kebapçı Bayilik Hakkında : AGA KEBAPÇI adıyla Ljubljana'da kücük bir dükkanda başlayan yolculuğumuz, A.K.A. & CO. d.o.o. şemsiyesi altında, 7senede Slovenya'da saygın ve tanınır bir konuma gelmiştir. Kısa zamanda modern ve güvenilir döner üreticilerinden biri haline gelişimizde, imalat, depolama, hijyen ve logistik uygulamalarını AB ve HACCP kurallarına göre gerçeklestirmemiz ana etken olmuştur.

2002 yılından beri Slovenya genelinde başlattiğımız Kebabçı Aga franchising işletmelerimiz, hemen ertesi yıl Hırvatistan'a ulaşacak kadar popüler olmuştur. Franchising'lerimiz haricinde toptan döner eti satışlarımız Kebapçı Aga kalitesiyle İtalya, Avusturya Hırvatistan ve Macaristan'a kadar ulaşmıstır. Yoğun çalışma ile geçen 7 yılda, hammaddenin alınmasından, işlenmesine, dükkan bazında birebir müşteri ilişkilerinden, toptan satış stratejimize kadar yapılanlar AGA KEBAPÇI markasını ortaya çıkarmıştır. Marka olma gururnu yaşarken; bugün kendi fast-food noktalarımız, franchisinglerimiz, fabrikamız ve servisimiz geleceğimizin garantisi ve güvencesidir.

 

Aga Kebapçı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR