1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Fast Food
 3. Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Fast Food

Adıyamanlı Çiğ köfteci Hasan Usta

ilk olarak Bursa ili 152 Evler mahallesinde ilk şubesini açarak, bölge halkının tadına doyulmaz acılı ve acısız çiğ köfte ile tanışmasına vesile olmuştur. Halkımızın ürünlerine gösterdiği yoğun ilgi neticesinde her geçen gün şubeler zincirine yenilerini ekleyerek, Bursa ili genelinde sevilen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kurulan şubelerden gelen yoğun istek ve olumlu tepkileri değerlendiren Çiğ Köfteci Hasan Usta, kendi üretim tesislerini de kurarak Çiğ Köfte ve garnitürlerinin üretimini tek elden halkımıza sunmanın memnuniyetini yaşamaktadır.

Çiğ köfteci Hasan Usta şubeler zincirine her geçen gün yeni halkalar eklerken, bir taraftan da yurtiçi ve yurtdışı francasing vermeye devam ediyor. “Müşterilerimiz gerçek lezzete layıktır.” ilkesi ile hareket eden Çiğ köfteci hasan usta, lezzetin doğru adresi olmaya devam ediyor.Öncelikli hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan usta olarak ürünlerimizde lezzeti ve tazeliği titiz ve güler yüzlü, işine, insan sağlığına, temizliğe ve sağlıklı beslenmeye önem veren personelimizle en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize hedef belirlemiş bulunuyoruz. Önceliklerimiz, akıllarda sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak kalmış olan bu vazgeçilmez lezzeti daha vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek tüm Türkiye’ye tanıtmak ve daha da zirveye taşımaktır.

Geçmişi 4.000 yıla dayanan çiğ köfteye hazırlamış olduğumuz özel ve taze baharatlarla farklı bir tad ve bakış açısı getiriyoruz.

Afiyet olsun ADIYAMANLI ÇIĞKÖFTECİ HASAN USTA..

Her Adıyamanlı Hasan Usta değildir…

Çiğ Köfte Tarihçesi

Hz.İbrahim şuanki Urfa ozamanlar’da ise Kommagene topraklarında doğmuş yaşamış ve Nemrut tarafından ateşe atılmıştır. Allah’ın emri ile ateş su olmuş Hz.İbrahim’i yakmamıştır. Hz.İbrahim’in doğduğu mağara ve ateşe atıldığı yerde oluşan Balıklı göl binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. İşte çiğköftenin doğuş öyküsü , Hz.İbrahim dönemine dayandırılmaktadır.

Hz.İbrahim, devrin kralı Nemrut’un putlarını kırarak ,Allah’ın varlığına inanmaya davet edince Nemrut öfkelenir ve Hz.İbrahim’in ateşe atılmasını emreder.Böylece büyük bir ateş yakmak üzere yöredeki bütün odunlar toplanır. Nemrut evlerde ateş yakmayıda yasaklar. Halk ateş yakmadan nasıl yemek yapacağını düşünür durur. İşte bu günlerde bir avcı,avladığı ceylanı eve getirerek hanımından yemek yapmasını ister.Hanım evde odun bulunmadığını söyler.Çevrede toplanacak bir tek dal odun dahi kalmamıştır. Avcı, çoluk çocuğun aç kalmaması için hanımından bir çare bulmasını ister. Bunun üzerine kadın,ceylanın budundan yağsız et çıkararak bir taş üzerinde başka bir taşla döverek ezmeye başlar.Sonra ezilmiş eti bulgur,biber ve tuzla karıştırarak yoğurur. Böylece o leziz ve tadına doyulmaz “çiğköfte” meydana gelir.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA RESTORANT
 • Kuruluş Yılı : 2005
 • Toplam Çalışan Sayısı: 20
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 17
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 12
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 6
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 350
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : ANA CADDE DEMERKEZİ , İŞLEK, EN AZ 20 M.KARE OLMALI..HER NE ŞARTLARDA OLURSA OLSUN EKİBİMİZ KEŞİF EDECEKTİR..
 • Girişimcide Aranan Özellikler : DÜRÜSTLÜK,DİKSİYONUN DÜZGÜN OLMASI İNSANLARLA İLETİŞİMİN SAĞLAM OLMASI GEREKMEKTEDİR..
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : BAYİLİK ALACAK OLAN ÖNCE BİZLERİ ARAMALI DAHA SONRA YER KEŞİFİ İÇİN DAVET ETMELİ DAHA SONRA BİZLERİ ZİYARET EDİP BAYİİLİK SÖZLEŞMESİNİ İMZALAMALI..

 

 1. Çiğ Köfte

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta Şartlar & Koşullar

 • Eğitim sektöründe deneyimi olmak ya da hali hazırda bir eğitim kurumu işletiyor olmak
 • Eğitim sektörünün öneminin bilincinde olmak
 • Elit bir sektörde faaliyet göstermeye istekli olmak
 • Mali açıdan yeterli olmak

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör