Adil Uz Parfüm

Adil Uz Parfüm Bayilik Açıklaması

Adil Uz Parfüm Bayilik

Adil Uz Parfüm Bayilik Hakkında : 3 ayda yatırdığınızı kazanma imkanı ile bı fırsat zincirimizde sizde yerinizi alın. Hızla büyüyen kazanç zincirimize sizde ortak olun. Merhaba öncelikle size şirketimizden bahsetmek istemekteyim; Kınalıkar kolonyaları olarak 2009 yılından bu yana Yalova'da faaliyet göstermekte olup; kolonya (limon, tütün, zeytin, Yalova geceleri ), oda spreyleri ve 2012 yılında başlamış olduğumuz esans satışı ve parfüm üretimi yapmaktayız. 

Adil Uz Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları

“Kaliteli ürün kaliteli hammaddeden üretilir” prensibini hedef edinen Adil UZ hammadde alımında dünyanın en büyük tedarikçileri ile çalışmaktadır. Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. Kınalıkar Kolonyaları olarak kolonya alanındaki birikimlerimizi ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmekteyiz. Kınalıkar kolonya üretiminde ve satışında temel faktör; müşterilerine orijinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır. Adiluz Parfümleri, Türkiye'nin Sağlık Bakanlığı izinli versiyon parfümüdür.

Kullandığımız tüm ham maddeler 1. sınıf kaliteli hammaddeler olup tamamen doğal çiçek ve baharat özlerinden yapılmıştır. Ürünlerimizde hiçbir şekilde sentetik hammaddeler kullanılmamaktadır. Her ürün kimyagerlerimizin kontrolü altında üretilir ve laboratuvarlarımızda kalite testlerinden geçtikten sonra Siz Değerli müşterilerimize sunulur.  

Adil Uz Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları Ürünlerimizi, yurt içinde oluşturduğumuz bayii ağı ile pazarlamakta ve birçok hazır giyim mağazasına bijuteri ve marketlere stand yoluyla büyümeye çalışmaktayız. 2013 yılı itibari ile satışlarını internet ortamına da taşımıştır. Amacımız değerli müşterilerimizin istekleri ile yakından ilgilenmek, en hızlı ve en güvenli şekilde siparişlerini onlara ulaştırmaktır. Bu amaçla www.adiluz.com sitesini kurduk. Geleceğin trendlerini bugünden takip eden ve ürün gamında müşteri sunumuna kadar her aşamayı modern bir vizyon ile organize eden Kınalıkar kolonya ve adiluz kozmetik, özellikle ürün çeşitliliği konusunda birçok yeniliğe imza atmıştır. Parfümlerimiz 220 çeşit olup yeni piyasaya çıkan bütün parfümleri eklemekteyiz. Ayrıca sizin için size özel koku tasarlaması yapabiliriz.

Ekli dosyada sağlık bakanlığı izin belgemiz, İso 9001 kalite belgemiz, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi, katalog, bayilerimizden örnek resimler ve şişelerimiz mevcuttur. Hem sizin marketleriniz için farklı bir concept oluşturmak hem de ürünlerimizi daha çok kesime sunmak istemekteyiz. Reyon, stand şeklinde çalışarak giyim, takı ve çanta mağazalarında parfümlerimizin satışa sunulmasını istemekteyiz. İsteğiniz dahilinde kendi markanızı size özel fason üretimini yapmak istemekteyiz. Vaktiniz olursa sizinle daha ayrıntılı olarak ürünlerimizi sunmak, yüz yüze görüşme yapmak ve randevu talep etmek istemekteyiz. Sizinle beraber ortak çalışma yapıp beraber ürünlerimizi pazarlama yapabiliriz. İlginiz için şimdiden Teşekkür ederim. Saygılarımla, Kınalıkar kolonyaları ve Adiluz parfümeri. 

FİRMA İSMİ: Adiluz Parfümeri

BAYİLİK KATEGORİSİ: Kozmetik 

KURULUŞ YILI: 2012 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 6

Adil Uz Parfüm Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: 01 Haziran 2015 tarihine kadar 5000 tl Dir. Kendine güvenen, esnaflıktan anlayan, güler yüzlü markamızın ağırlığını taşıyacak fıssatları iyi değerlendiren iş ortakları.

Adil Uz Parfüm Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, YER SEÇİMİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Adil Uz Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR