Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta Bayilik Açıklaması

Acıbadem Sigorta Bayilik

 Acıbadem Sigorta Bayilikİçinde yaşadığımız zaman dilimine verilen adlar yıllar içinde çeşitli isimler ile anılmıştır, anılmaktadır; son on yıllarda hep birlikte endüstri çağını, pazarlama çağını veya bilgisayar çağını yaşadık; hep daha iyiyi, en uygunu, en günceli aradık durduk. Ne ilginçtir ki, bugün geldiğimiz nokta, ilk başladığımız nokta ile aynı, yani İnsan tabiatının kendisi, verdiğimiz isim ise “İletişim Çağı”.

Sigorta sektörü doğası gereği ciddi zorlukları bünyesinde barındırmaktadır. Satış aşamasında kişilerin, kurumların bir kağıt parçasına binlerce, kimi zaman milyonlarca lira vermesi istenmektedir; tek bir şey için, teminat altına alınan risklerin gerçekleşmesi durumunda kimi zaman on milyonlarca lirayı bulan zararlarının tazmin edilmesi için. İşte bu mekanizmayı oluşturan müşteri, aracı, sigortaşirketi dişlileri tek bir olgu üzerine bu iş ilişkisini inşa etmektedir; o da “Karşılıklı GÜVEN”.

Güven’in sağlıklı bir şekilde tesis edilebilmesi için gerekli olan en önemli şey ise “samimi, şeffaf İLETİŞİM’dir”.İş ilişkilerinde ise tek taraflılık dönemi sona ermiştir, ermektedir. Acıbadem Sigorta Bayilik Artık tüm paydaşların yaratılan değeri adilce, ana faaliyet konusu veya pozisyonu doğrultusunda paylaşması esastır. Yani çok taraflı Kazan-Kazan ön plana çıkmıştır. 

Acıbadem Sigorta olarak biz, tüm ilişki içinde olduğumuz tarafları, en önem verdiğimiz bu iki olgu çerçevesinde değerlendiriyoruz. Samimi, şeffaf iletişim paydasında, algıların tüm yönlere karşı ön yargısız ve açık tutulduğu; kazan-kazan prensibi çerçevesinde tüm paydaşlar için değer yaratan şirket olarak çalışmaya devam etmek ana ilkelerimizden biridir. Bu ilke ışığında hareket edilirse de sürekli başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. 

Acıbadem Sigorta Acentelik Başvurusu

Acıbadem Sigorta Acentelik Başvurusu

Acıbadem Sigorta Acentelik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu acıbadem sigorta acentelik başvuru formu linke tıklayarak karşınıza çıkan sayfadan bu forma ulaşabilirler. Acıbadem Sigorta ile anlaşmalı hastane, eczane, doktor, tıp merkezi olmak isteyenler içinde bu sayfada çeşitli başvuru formları bulunmaktadır. Acıbadem Sigorta Acentelik Başvurusu ile ilgilenen yatırımcılar için aşağıdaki vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler. Acıbadem Sigorta Acentelik Başvurusu Size gerekebilecek her türlü form ve evrak listesi yukarıdaki linktedir.

 

Acıbadem Sigorta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR