Abacubes Mental Aritmetik

Abacubes Mental Aritmetik Bayilik Açıklaması

Abacubes Mental Aritmetik Bayilik

Firma Tanıtımı : ABACUBES MENTAL ARİTHMETİC, Ülke genelinde 4-12 yaş grubuna mental aritmetik eğitimi veren alanında ilk’leri gerçekleştiren ‘ Kurumsal Bir Firmadır. 

ABACUBES MENTAL ARİTHMETİC , ücretsiz bayilik fırsatı tanıyan, bayilerinin kazançlarından kar sağlamayan, AR-GE çalışmalarını bayileriyle paylaşarak onların kazanç sürdürülebilirliğini hedefleyen alanında Kaliteli Bir Firmadır. Profesyonel AR-GE ekibiyle yazdığı sektörün ilk’lerini uygulamada yetkinleşen Abacubes Mental Arithmetic 2012 yılında oluşturmaya başladığı bayi ağını kısa sürede 4 şube ve 10 kurumsal temsilci sayısına ulaşarak sektörün lider firması olmayı amaç edinmiştir. 

Abacubes Mental Aritmetik Bayilik Veriyor Firma İsmi : ABACUBES MENTAL ARİTHMETİC

 Bayilik Kategorisi : EĞİTİM 

Kuruluş Yılı : 2012 

Bayi Sayısı : 3 4-12 yaş grubundaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış zihin gelişim programıdır. Programımız tamamen öğrencilerimize uygun olarak alanında uzman eğitmenler tarafından tasarlanmıştır. Küçük çocuklara sayı kavramını ve sayıların değerlerini öğretmek zordur; bu nedenle soyut biçimde verilen sayısal kavramlar ve onların değerlerini öğrenmek çocuklar için zaman alır. Sayısal veriler abaküste olduğu gibi somut objelere dayanmamakta, bunları anlamsallaştırmak beyin gücüne dayanmaktadır.

Abacubes Mental Aritmetik, mental aritmetik eğitimi ile sayıları zihinsel olarak işlemleştirmek beynin az kullanılan bölümlerini harekete geçireceği için bütünsel olarak zekâ kapasitesini de olumlu etkileyecektir. Bilimsel araştırmalar, zihin kapasitelerini güçlendirme fırsatı bulamayan çocukların, 20 li yaşlardan sonra beyin güçlerinde bir gerileme sürecine girerken, zihin kapasitelerini güçlendirme fırsatı bulan çocukların 70 li yaşlarda bile zihin güçlerini koruduğu anlaşılmıştır. 4-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış olan Abacubes Mental Aritmetik zihinsel aritmetik eğitimi toplam 3 eğitim kurundan oluşmaktadır. Her bir eğitim kuru 8 ay sürmektedir.

Eğitimlerimiz öğrencilerin sürekli katılımını sağlayarak, öğrencilerde zihinsel- mental aritmetik ilgisi uyandıracak şekilde aktif bir eğitim olarak uygulanmaktadır. Kurlar, okul dönemine paralel olarak düzenlenen normal kurlar ve yaz döneminde düzenlenen hızlandırılmış kurlar olarak iki şekilde düzenlenebilmektedir. Hızlandırılmış yaz dönemi kurları daha çok yıl içinde programı uygun olmayan yeni çocuklar için veya çeşitli nedenlerle yıl içi programı tam olarak takip edememiş tekrar yapmak isteyen çocuklar için düzenlenmektedir.

 

Abacubes Mental Aritmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR