15 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sun May 2024 01:24

15 bin lira bütçe ile iş kurmanıza olanak sağlayacak bayilik teklifleri.

15 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri
Metehan Avcı user

Pek çok kişinin hayali kendi işinin sahibi olmak. Ancak kimi zaman elimizde yeterli sermayenin olmaması bizi bağlıyor. Bu noktada ise az sermaye ile yatırımcılara kendi işinin sahibi olma avantajı sağlayan markalar devreye giriyor. Bu yazımızda sizlere 15.000 TL sermaye ile bayilik alabileceğiniz markaların bayilik fırsatlarını bir araya getiriyor ve kendi işinizin sahibi olmak yolunda yazımızı okuduktan sonra ilk adımlarınızı atmanızı umuyoruz.

ŞİFAY TUZŞifay Tuz

2013 yılından bu yana faaliyette olan Şifay Tuz yurt içinde ve yurt dışında pek çok noktaya ürün tedariki yapıyor. Hem Çankaya kaya tuzunun hem de Himalaya kaya tuzunun üreticisi ve ihracatçısı olan marka sofralık tuz, tuzdan aydınlatma lambaları ve kişisel bakım ürünleri üretiyor. Ürünleri mağazalarda ve otellerde satılan marka bayilik ağını giderek genişletiyor. Kaya tuzunun 84 farklı mineral çeşidi ile vücudumuzun ihtiyaçlarını giderdiği ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak konusunda yardımcı olduğu biliniyor. Doğallığını kaybettirecek herhangi bir işlemden geçmeyen kaya tuzunun farklı bir formu olan kaya tuzu lambaları içerdiği negatif iyon ile bulundurulduğu ortamdaki hava kalitesini yükseltiyor. Üst solunum yolu sıkıntısı yaşayan astım, KOAH, bronşit hastalarının tedavisinde destek amaçlı olarak kullanılan kaya tuzu lambaları aynı zamanda odadaki kötü kokuları yok edici bir özelliğe de sahip bulunuyor.

Şifay Tuz bayilik alan girişimcilere marka tarafından proje eğitimi, pazarlama eğitimi ve personel eğitimi konularında destekler sağlanıyor. Ürünlerindeki kar marjının yüksekliği ile dikkat çeken Şifay Tuz aynı zamanda ürünlerinde son kullanma tarihi gibi dezavantaja yol açabilecek bir durum olmaması nedeni ile de yatırımcılarına büyük bir avantaj sağlıyor. Bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde Şifay Tuz markası dışında ürün bulundurmamasını ve Şifay Tuz ürünlerinin tamamının işletmede yer almasını talep eden markanın bayilik yatırım bedeli 15.000 TL’den başlıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın: Şifay Tuz Bayilik

TECHNOLOGTECHNOLOG

Denizli merkezli bir marka olan Technolog mikro fiber temizlik bezi satışı için bayilik veriyor. Technolog bayilik alan girişimcilerine Türkiye’ye dışarıdan ithal edilen ve çok yüksek rakamlar ile satışa sunulan bu ürünü çok daha uygun koşullarla ve yüksek kar marjı ile tüketicilerine ulaştırma avantajı sağlıyor. Technolog mikro fiber temizlik bezleri Denizli’de 3 farklı marka ve kalitedeki 20’den fazla çeşidi ile üretiliyor. Yalnızca su ile temizlik yapma olanağı sağlayan mikro fiber temizlik bezleri hem kullanıcıları deterjanın zararlı etkilerinden koruyor hem de temizliğe ayırılan vakti yarı yarıya azaltıyor. Markanın talep ettiği yatırım miktarı müşteriye ve bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte 300 TL ile 10.000 TL arasında değişebiliyor. Yatırımcıya taksitle ödeme avantajı da sağlayan Technolog bayilik almak için yapılan yatırımın geri dönüş süresinin birkaç ay ve kar marjının perakende satışlarda %250 , toptan satışlarda %25 ile %100 arasında olduğu biliniyor.

Bayilik İlanına Göz Atın: Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Bayilik

LEGENDRYLegendry

2016 yılında kurulan Legendry  şu an için İzmir’de faaliyetlerine devam ediyor. Legendry yatırımcılarına iki tür bayilik seçeneği sunuyor. Bunların ilki, yalnızca İzmir’de geçerli olan toplama merkezi bayiliği olup bu bayilik için gereken yatırım maliyeti 15.000 TL’dir. Ve tüm hizmetler firma tarafından karşılanıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın: Legendry Kuru Temizleme

İkinci tür ise, tesis olarak makineli bayilik sistemidir. Bu bayilik için gereken yatırım miktarı ise 100.000-150.000 TL aralığında değişiyor. Açılacak olan işletmenin AVM’lerde ya da insan trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda konumlandırılması, yatırım miktarınızı çok kısa sürede geri kazanıp kara geçme fırsatı sağlıyor. Firma kısa sürede Türkiye genelinde yayılmayı hedefliyor.

Eğer siz de iş hayatına girmek istiyorum ama sermayemin yeterli olacağından emin değilim diyorsanız bu yazımızda yer verdiğimiz bayilik fırsatlarını değerlendirebileceğiniz gibi konu ile ilgili diğer yazılarımızı da okuyarak bütçenize uygun yatırım alternatiflerini değerlendirebilir ve kendi işinizin sahibi olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler