1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran
  3. Ziyafet Grup

Ziyafet Grup

Ziyafet Grup bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Ziyafet Grup bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Restoran

Kurumsal

Firma Profili;
Faaliyetlerine 2001 yılında Ziyafet Et Lokantası olarak cadde mağazacılığı ile başlamıştır. Hedefinde her zaman şubeleşmek ve başta Türkiye sonrada çevre ülkelerde bayi ağı oluşturma arzusu ile çalışmalarını yürütmüş, kısa zaman içerisinde Ziyafet Molası ve Efes İzmir Sandviç markalarıyla cadde mağazacılığını devam ettirmiştir.

İnovasyon - Değişim

Değişimin farkında olan grup tüketimin AVM'lere sıçramasına paralel olarak cadde mağazacılığı konseptinden vazgeçmeyerek AVM mağazacılığı ve Kiosk standlarla büyümesini devam ettirmiştir. Bu süreçte Şekermi Şeker ve Kaymaklı Dondurmacım markalarını bünyesine katıp her bir marka için ayrı konsept çalışması yaparak franchising yapısı ile ilgili altyapı çalışmalarına başlamıştır. Son dönemde oluşturduğu Kado ve Tay-land markaları ile gücüne güç katan grup hızla büyümesini devam ettirmektedir.

Misyonumuz;
Sürekli gelişen gıda sektöründe önemli bir yer elde etmek; ama daha da önemlisi Denizli’nin marka olmuş kaliteli işletmeleri içerisinde yerli satıcı olma gururunu; ülkemize ziyarete gelen misafirlerimize sunmak ve satıcılarımızın karlılığını arttıracak projelere devam ederek; aynı zamanda da aranılan ve güvenilen uzun soluklu bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz;
Hedefimiz, hizmetlerimizi geliştirme azmimiz ve her zaman genişletmeyi öngördüğümüz vizyonumuz ile gelişen ekonomiye , çalıştığımız her projeye, ve en önemlisi hizmet ürettiğimiz her müşterimizin özel memnuniyetine SÜREKLİ EN KALİTELİ HİZMETİ sunarak katkı sağlamak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin ülkemizdeki gelişimine herkesten farklı uluslararası bir boyut kazandırdığımızı ve önemli bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz.

  • Kuruluş Yılı : 2001
  • Toplam Çalışan Sayısı: 50
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Ek Hususlar : Detaylar için lütfen irtibata geçiniz.
  1. Et Restoranı

Ziyafet Grup Bayilik Destekleri

Ziyafet Grup Şartlar & Koşullar

  • SATIŞ NOKTALARI ŞEKLİNDE Bayilik / Franchise Şartları: FİRMALARIN MÜRAACATI SONUCU YETKİLİ PERSONELİMİZİ YÖNLENDİRİLİR VE GÖRÜŞÜLÜR....

Ziyafet Grup Fotoğraflar

Restoran Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör