Ziyafet Grup

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Et restoranı bayilikleri

Ziyafet Grup Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ziyafet Grup Bayilik Şartları

Bayilik şartları Markaya Açılacak şubeye Göre Değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız.

Ziyafet Grup Bayilik Açıklaması

Kurumsal

Firma Profili;
Faaliyetlerine 2001 yılında Ziyafet Et Lokantası olarak cadde mağazacılığı ile başlamıştır. Hedefinde her zaman şubeleşmek ve başta Türkiye sonrada çevre ülkelerde bayi ağı oluşturma arzusu ile çalışmalarını yürütmüş, kısa zaman içerisinde Ziyafet Molası ve Efes İzmir Sandviç markalarıyla cadde mağazacılığını devam ettirmiştir.

İnovasyon - Değişim

Değişimin farkında olan grup tüketimin AVM'lere sıçramasına paralel olarak cadde mağazacılığı konseptinden vazgeçmeyerek AVM mağazacılığı ve Kiosk standlarla büyümesini devam ettirmiştir. Bu süreçte Şekermi Şeker ve Kaymaklı Dondurmacım markalarını bünyesine katıp her bir marka için ayrı konsept çalışması yaparak franchising yapısı ile ilgili altyapı çalışmalarına başlamıştır. Son dönemde oluşturduğu Kado ve Tay-land markaları ile gücüne güç katan grup hızla büyümesini devam ettirmektedir.

Misyonumuz;
Sürekli gelişen gıda sektöründe önemli bir yer elde etmek; ama daha da önemlisi Denizli’nin marka olmuş kaliteli işletmeleri içerisinde yerli satıcı olma gururunu; ülkemize ziyarete gelen misafirlerimize sunmak ve satıcılarımızın karlılığını arttıracak projelere devam ederek; aynı zamanda da aranılan ve güvenilen uzun soluklu bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz;
Hedefimiz, hizmetlerimizi geliştirme azmimiz ve her zaman genişletmeyi öngördüğümüz vizyonumuz ile gelişen ekonomiye , çalıştığımız her projeye, ve en önemlisi hizmet ürettiğimiz her müşterimizin özel memnuniyetine SÜREKLİ EN KALİTELİ HİZMETİ sunarak katkı sağlamak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin ülkemizdeki gelişimine herkesten farklı uluslararası bir boyut kazandırdığımızı ve önemli bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz.

  • Kuruluş Yılı : 2001
  • Toplam Çalışan Sayısı: 50
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Ek Hususlar : Detaylar için lütfen irtibata geçiniz.

Ziyafet Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR