Zerrin Ayakkabıcılık

Zerrin Ayakkabıcılık Bayilik Açıklaması

Zerrin Ayakkabıcılık Bayilik 

Zerrin Ayakkabıcılık 1980 yılında kurulan bir firma. 81 ilde 15 ana toptancısı bulunan firmanın bayilik bilgileri aşağıdaki gibidir. Zerrin Ayakkabıcılık 30 yılı aşmış mesleki deneyimi 20 yıl önce atölye imalatına ve 17 yıldır da fabrika ve kurumsal yapıya dönüştüren 81 ilde 15 ana toptancı ve yüzlerce satış noktası ile hizmet verme yarışında olan bir firmadır. Bu hizmeti verirken İtalya başta olmak üzere Almanya, Çin ve diğer ülkelerdeki fuarları takip edip; kendi arge (araştırma ve geliştirme) bölümünde, günün çizgisine uygun, kalite anlayışı yüksek modeller üretmektedir. Bu modellerini yurt içi ve yurt dışı fuarlarında ve 5 yıldızlı otellerde özel fuar yaparak tanıtımını yapmaktadır.

 Zerrin ayakkabıcılık Zerrin ayakkabıcılık devamlı heyecanla, hizmet yarışında hep en iyilerden olmak için gayret içinde olan bir ekiple hareket etmektedir. Böylece 1 sene önceden model ve imalatını planlayan bir yapıya sahiptir. Bunu gerçekleştirmek için bünye içinde 35 çalışanı ve 200 şirket dışında çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile beraber büyük bir aile olmayı başarmıştır. 

Zerrin Ayakkabıcılık Bayilik Şartları : Bayi açılacak bölgede başkaTofimaShop mağazasının olmaması. Açılacak şubenin cadde üzeri olması.

Zerrin Ayakkabıcılık Bayilik Destekleri

  1. Barkod sistemi
  2. Eğitim desteği
  3. Reklam desteği
  4. Danışma desteği
  5. Dekor altyapı desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti : 32,000 TL.

 

Zerrin Ayakkabıcılık Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR