Yavuzlar Ayakkabı

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik Açıklaması

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik Hakkında : Zenne, Merdane, Çocuk grupların da toptan ayakkabı satışı yapıyoruz. Yavuzlar Ayakkabı, bir asırlık iş yaşantısı olan Yavuzlar Şirketler Grubu’nun bir parçasıdır. 

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik ve Bayilik ŞartlarıYavuzlar Şirketler Gurubu sahibi İrfan YAVUZ, dede mesleği olan ayakkabıcılığa 7 yaşında Malatya’daki Yemenici pazarında atıldı. İrfan Yavuz’un deyişiyle: “Ben Yemenici Üniversitesi mezunuyum. Orası önce insan, sonra ticaret erbabı yetiştirir, bugünlere devletten tek kuruş teşvik almadan önce dede mesleği ayakkabıcılığı büyüterek geldim. ” diyen İrfan Yavuz, bugün kendi yerleri olan Beyazıt Çarşıkapı ve İzmir Işıkkent te toptan ayakkabıcılık faaliyetine devam etmektedir.

 Yavuzlar Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Şartları 

Yavuzlar Ayakkabıcılık, bay, bayan, çocuk ve spor ayakkabı çeşitleriyle her türe hitap etmektedir. Her biri kendi satış yeri olan işyerlerinde Türkiye’deki her türlü mağazanın ihtiyacına cevap vermekte, aynı zamanda da ithal ettiği ayakkabıları dünyanın dört bir yanına pazarlamaktadır. Ortadoğu başta olmak üzere İtalya İsviçre Almanya Rusya Yunanistan pazarına açılarak ihracat alanında Türk ayakkabılarını bir dünya markası yapma misyonunu üstlenmiş ve bu görevi de başarıyla sürdürmektedir. Yavuzlar Şirketler Grubu, değişik sektörlerde de kendini kanıtlamıştır.

1991 senesinde eğitim sektörüne adım atmıştır. Yavuzlar Eğitim Kurumları 24 yıldır Bakırköy’de kendi binalarında , iki ayrı şubede üniversite hazırlık ve SBS guruplarıyla eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Son olarak da Yavuzlar Eğitim Kurumları başarılarını geleceğe taşımak amacıyla 2007 yılında Yavuzlar Vakfını kurarak eğitim camiasına büyük bir kazanç sunmuştur. 

Firma ismi: Yavuzlar Ayakkabıcılık Ticaret Limited Şirketi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 Franchising 

Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik Şartları : İstediğiniz metrekare de dükkan yada mağaza da faaliyet gösterebilirsiniz. Minumum 15.000 Tl lik alım yapmalısınız. Ürün grupların da takımlar bozulmadığı taktirde ürünler değiştirilmektedir.

 

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR