Yards City’s Giyim

Yards City’s Giyim Bayilik Açıklaması

Yards City’s Giyim Bayilik

Yards City’s Giyim Bayilik Hakkında : Yards City’s, 2014 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kurumsal kimliğini “Hayatın her alanında herkesin giyim zevkine uygun dünyadaki ve Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandıran Yards City’s, etkili Jean Koleksiyonu ve kaliteli uygun fiyatlı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  

Yards City’s Giyim Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Türkiye’de “Jean” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı hedefleyen Yards City’s, bugün Türkiye genelinde 21 Yards City’s mağazası ve 348 Corner Bayi ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren markasından biri haline geldi. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık ve Corner Bayilik alanında da güçlü bir şekilde hissettiren Yards City’s, “Denim” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Mağazalar, çok katlı mağazalar, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan Yards City’s, uygun fiyat politikasıyla da 2014 yılında çıktığı marka yolculuğunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Dış pazarlar Yards City’s için çok önemli bir gelişim noktasıdır. Yards City’s, hem hızlı büyüme potansiyeli yüksek olan hem de birikimini verimli kullanma ve hızla sonuca dönüştürme yeteneği olan bir şirkettir. Bu noktada Yards City’s in ürünlerindeki kalite düzeyi, pazarlama stratejisi ve Özel Denim tasarım ofisiyle bulunduğu ülkenin beğenisine uygun tasarımlar üretebilme gücü bu piyasalarda çok önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Türkiye genelinde bayilik veya franchising verme süreci devam etmektedir. Ayrıca Yards City's yurt dışında bayilik ve franchising vermeyede devam ediyor. Detaylar için ön başvuruyu doldurunuz yada +90 (0212) 637 15 75 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yards City’s Giyim Bayilik Başvurusu

Yards City’s Giyim Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Yards City’s Giyim Bayilik Başvuru Formu tıklayarak Yards City’s Giyim Bayilik Başvurusu yapabilirler. Yards City’s Giyim Bayilik ve Yards City’s Giyim Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından Yards City’s Giyim ile irtibat kurabilirler.

 

Yards City’s Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR