Yabancı Dil Konuş

Yabancı Dil Konuş Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yabancı Dil Konuş Bayilik Açıklaması

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firmamız (ETGi Grup) Ankara’da Hacettepe Teknokent’de faaliyet gösteren, uzaktan eğitim, video ve web konferans, sanal sınıf teknolojileri, online yabancı dil, video ve dijital içerik geliştirme teknolojileri konusunda uzman bir firmadır.

TRT Haber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü, Tarnet, Hacettepe Üniversitesi, TOBB ETÜ Üniversitesi, Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım Anonim Şirketi başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet vermektedir. Firmamız e-eğitim ve online yabancı dil konusunda uzman Türkiye’deki tek bilişim ve ARGE firmasıdır. Ayrıca değerli uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosuyla birlikte Yabancı Dil konusunda online yabancı dil kurs hizmetleri vermektedir. Firmamız e-eğitim/uzaktan eğitim platformu olarak tüm dünyaya hizmet veren VEDUBOX entegre bulut sistemini geliştirmiştir. Bu platform üzerinden her türlü eğitimin yapılmasını sağlamaktadır.

www.vedubox.com Türkiye dünya ülkelerinin İngilizce’ye yeterlilik seviyelerini gösteren ‘İngilizce yeterlilik endeksi’ne göre, 60 ülke arasında 41′inci sırada yer almaktadır. Şirketimiz bu önemli sorunla ilgili olarak aşağıdaki şekilde bir çözüm oluşturmuştur. Amerika’da yaşayan Amerikalı öğretmenlerden uzaktan canlı pratik İngilizce dersleri verebilmekteyiz. Hiç bilmeyenler için de Amerika’da yaşayan Türk öğretmenler ders verebilmektedir. Dersler kendi geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim platformu VeduBox kullanılarak canlı sunulmaktadır. Biz ETGi Grup – Yabancı Dil Konuş olarak ülkemizde neden insanlarımız yabancı dil öğrenemiyor ve konuşamıyor sorununa yönelik çok etkili ve sonuç odaklı hem de inanilmaz ekonomik bir çözüm oluşturduk www.yabancidilkonus.com Yurtiçi ve Yurtdışında bayilikler verilecektir.

Yabancı Dil Konuş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR