Wessi

Wessi Bayilik Açıklaması

Wessi Tekstil Erkek Giyim sektöründe bayilik veriyor. 2009 yılında kurulan firmanın 300 bayisi bulunmaktadır. Wessi tekstil yatırım maliyeti olarak 40 bin dolar maliyet ve mağaza dekorasyonu için 35 bin dolar gerekmektedir. Wessi tekstil bayilerine pazarlama desteği de sunmaktadır. 

BAYİLİK ŞARTLARI

Mağaza bulunduğu İl veya ilçenin müşteri potansiyeli yüksek caddesinde veya alışveriş merkezinde bulunmalı ve büyüklüğü min. 80m² olmalıdır. İç dekorasyon Wessi mağazaları ile aynı olmak zorundadır. Vadeli alımlarda banka teminat mektubu gerekmektedir. Peşin alımlarda özel bayi indirimi uygulanmaktadır. Bayilere özel, ürün değişim hakkı ve sezon sonu indirimli ürünler hakkı vardır. İndirimli ürünler öncelik olarak bayilere verilir. Tüm Bayiler m² ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine ve konseptine sahip olmalıdır. Merkez tarafından onaylı dış alımlarda anlaşmalı firmalardan alınan özel indirim imkanları bayilere de yansıtılmaktadır.

Bayi açılışında eleman yetiştirmeye, vitrin tasarımına, mağaza düzenine kadar tüm destekler Wessi tarafından sunulmaktadır. Bayilerin kullanacağı stok ve muhasebe programına (Nebim V3) bütün bilgi aktarımları ve yüklemeleri Wessi merkez tarafından yapılıyor. Bankalarla yapılan özel satış anlaşmalarından ve kampanyalardan bayilerde otomatik olarak yararlanmaktadır. Yukarıdaki bayilik koşulları yerine getirildiği takdirde, firmamız çıkaracağı görsel ilanlarda anlaşma yapılan bayinin adına yer verilmektedir.

BAYİLİK ORTALAMA MALİYETLERİ

Bayilik Giriş Bedeli: Alınmamaktadır Ciro Primi (Royalty Fee): Alınmamaktadır Reklam Katılım Ücreti: Alınmamaktadır Min. Metraj: 80 m2 (65 m2 Satış Alanı + 15 m2 Depo) Ort.Ürün Yatırımı: 40.000 $ (100 m2 mağaza baz alınmıştır) Ort. Dekorasyon Maliyeti: 35.000 $ Ort. Anahtar Teslim m2 Başına Düşen Maliyet 750$ (350$ Dekorasyon + 400$ Ürün Tedarik) Tahmini Ort. Anahtar Teslim Toplam Maliyet: 75.000$ (Minimum 100m2 Mağaza için)

DEKORASYON MALİYETİNİ KAPSADIĞI ALANLAR;

Mağaza ürün görsel rafları ve Wessi orjinal konsept dekorasyonu Mağaza Tabelası Mağaza stok sistemi ( nebim) Mağaza kamera sistemi Mağaza ışıklandırma ve elektrik sistemi Mağaza vitrinlerini malzemeleri (manken ve aksesuarlar) 

Wessi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR