Bayilik Açıklaması

Waffle Chef Bayilik

Waffle Chef Bayilik Hakkında : WAFFLE CHEF’İN AYRICALIKLARI…

NEDEN BİZ? 

Waffle Chef Bayilik ve Bayilik Şartları 

1. Yatırımcılarımıza çok daha uygun maliyetler ile malzeme ve ekipman sunuyoruz.

2. En az maliyet ile büyüme ve gelişme olanağı sağlıyoruz.

3. Yatırımcılarımıza hukuksal alandaki tecrübelerimiz ile ticari anlamda destek sunuyoruz.

4. Diğer markaların aksine, hem ülke içerisinde hem de yurtdışından gelen turistlerin de anlayacağı ve akılda kalıcı evrensel bir  isme sahibiz.

5. Televizyon kanallarında, radyolarda ve gazetelerde yayınlayacağımız reklamlarla markayı geliştiriyor ve müşterilerimize reklam desteği sunuyoruz.

6. Kurmuş olduğumuz Waffle Chef reklam departmanı ile anlık takip edilen Google, Facebook, Twitter gibi arama motorları ve sosyal ağlarda marka bilinirliğini arttırmak için 7/24 güncelleme ve takip yapıyoruz.

7. WAFFLE CHEF Marka sahipleri olarak 12 senelik marka geliştirme tecrübesine sahip olmamız ve bu tecrübelerimizi Waffle Chefin markalaşması için kullanıyoruz.. 

8. Yazılım geliştirme alanındaki yıllanmış tecrübemiz ile tüm yatırımcılarımızın kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlayacak, işleyişin ve takibin kolaylaşacağı yazılımlar geliştirecek olmamız.

9. Her bir yatırımcı için Waffle Chef’in tüm süreçleri ile ilgili eğitim verecek olmamız. 

FİRMA İSMİ: WAFFLE CHEF 

BAYİLİK KATEGORİSİ: WAFFLE TATLI 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 4

Waffle Chef Bayilik Şartları

 1. BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: FRANCHISE ŞARTLARIMIZYatırımcı adaylarında iletişim gücü yüksek, ticari deneyimi olan, gelişime ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, yöneticilik vasfı olan yatırımcı şartları aranmaktadır.
 2. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bahçeli oturma alanı olan cadde, mağazalar ve avmler şartlarımız arasındadır.
 3. Waffle Chef Extra konsepti için min. 5 m2, iş yeri konseptlerimiz için de min 35 m2 alan şartımız bulunmaktadır. Avm standlarımızda stand metre kareleri belirlenmiştir.
 4. Waffle Chef noktalarımız hamur, çikolata, dondurma, pasta, kek, tatlı, süt tatlısı ve buna benzer diğer gıda ürünlerinde waffle chef çözüm ortağı veya waffle chef in belirlediği noktalardan satın almakla yükümlüdür.
 5. Waffle Chef noktaları waffle chef’ in reklam ürünlerini kullanmak zorundadır(ıslak mendil, servis kutusu, magnet, bayrak, broşür, şeker, v.b).
 6. Waffle Chef noktaları her 3 ayda bir 10 bin adet broşür dağıtmak ile yükümlüdür(sadece paket servis olan noktalarımız için geçerlidir).
 7. Waffle Chef noktaları Waffle Chef in anlaştığı restaurant yazılımını kullanmak ile yükümlüdürler.
 8. Waffle Chef noktaları waffle chefin anlaşmış olduğu online spariş sistemleriyle çalışabilirler. Ve bunların yanına kesinlikle başka online spariş veya herhangi başka sipariş sistemi ile anlaşma yapamaz.
 9. Waffle Chef noktası waffle chefin yazılı izni olmadan devredilemez ve/veya kapatılamaz. Zorunlu durumlarda devredildiği takdirde, devir alan yatırımcıdan alınacak Franchise Bedelinin %10’u, devreden yatırımcımıza destek olmak amacıyla verilecektir.
 10. Waffle Chef diğer franchise veren firmalarda olduğu gibi ciro üzerinden ücret almamaktadır. Fakat yıllık franchise üyelik aidatı alınmaktadır.Yıllık aidat ücretini Waffle Chef belirler. Yıllık artış oranı %10′u geçmeyecektir.
 11. Üç ve üçten fazla Waffle Chef noktası açan yatırımcılarımız için yılık aidat ücretinde %15 indirim uygulanacaktır.

Waffle Chef Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

Waffle Chef Bayilik İletişim Bilgileri

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR