1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Cafe
 3. Vitamin Simit

Vitamin Simit

Vitamin Simit bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Vitamin Simit bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Cafe

Vitamin Simit Bayilik

Vitamin Simit Bayilik Hakkında : Vitamin, 2012 yılının Ağustos ayında resmi olarak ilk şubesini açtı; ancak tarihi daha eskilere dayanmaktadır. Şu anki yönetici kadro 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktadır. Şu kadarını söyleyebiliriz ki; gerçekten çok erken yaşlarda birlikte çalışmaya başlamışlar; ‘fırınkafe’ konseptini birlikte geliştirmişler, sektör için pek çok başarılı ve yenilikçi ürünler tasarlamışlardır. Bu başarılı geçmişin ardından kendi başlarına çıkış yapmak istemişler ve ‘Vitamin Simit’ konseptini geliştirmişlerdir. Bu girişimle ‘fırınkafe’ lerde her şey yeniden başlamıştır.Vitamin ismi bir tesadüf değil, bir iddiadır! 

 Vitamin Simit Bayilik ve Bayilik ŞartlarıVitamin'in daha da fazla büyüyebileceğini biliyoruz; ancak ruhumuzu ve kalbimizi herzaman koruyacağız. Akıllı mağazacılık anlayışı ile unlu mamül sektörüne tüm süreç ve operasyonları uçtan uca kontrol edebilir ve sürdürülebilir çözümler geliştirdik. Başta lezzet olmak üzere tüm takip ve kontrol sistemlerinin başarısını kendi mağazalarımızda uygulamalı olarak ortaya koyduk.

Yeni dünyada yatırımcı için artık furya işlerden çok, orta ve uzun vadede verimli sürdürülebilir iş modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda başarılı bir iş modeli olan Simit Kafe konseptinin AR-GE projeleri ile teknolojik anlamda güçlendirilmiş akıllı mağazacalık sistemi ile öğrenme süresini asgari zamani indirerek maksimum verimlilik sağladık. Verdiğimiz eğitim ve desteklerle LEZZETİMİZE GÜÇ KATTIK.

Vitamin Simit Bayilik Şartları

Yatırımcı:

 1. İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü sosyal ilişkiler kurabilen,
 2. Girişimci ve üretken bir yapıya sahip olan,
 3. Markamıza değer katacak,
 4. İşinin başında sürekli durabilecek,
 5. Gerekli finansal şartlara sahip.

Mimari ve Konum:

 1. Minimum 60m2 kapalı alan
 2. Minimum 40m2 açık alan
 3. Minimum 8m2 Ön Cephe
 4. Yüksek yaya trafiğine sahip anacaddeler üzerinde olması
 5. AVM'lerde ana kapı girişlerine yakın ve mutlaka bahçe alanına sahip olması

Vitamin Simit Bayilik Süreci

Tanışma: Bizimle çalışmak isteyen yatırımcılarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirirler. Formunuz bize ulaştıktan sonra franchising ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi sağlar. 

Davet: İlk bilgilendirme sonucunda uygun görülen yatırımcı adaylarımız merkez şubemize tanıtım için davet edilir. Yer Seçimi: Merkezimizde yapılan tanıtım ve gerekli görüşmelerden sonra uygun bulunan yatırımcı adayımız ile saha ekiplerimiz, Vitamin Simit konseptine en uygun yeri belirlemek için çalışmalara başlarlar. 

Fizibilite ve Teklif: Bulunan yere göre gerekli fizibilite ve teklif çalışması hazırlanarak yatırımcımıza sunulur. 

Sözleşme:Yapılan fizibilite ve teklif çalışmasını olumlu bulan yatırımcılarımız beş yıllık franchising sözleşmesi imzalanır. 

İnşaat ve Dekorasyon Süreci: Sözleşme imzalanmasını takiben mimari projelendirme ve uygulama çalışmalarına başlanır. Yatırımcı adayımız dilerse inşaat işlerini projeye uygun olarak kendisi gerçekleştirebilir ya da anahtar teslim olarak bütün işleri Vitamin Simit’e bırakabilir. 

Personel Seçimi ve Eğitim: Mimari sürecin tamamlanmasına yakın eğitim ekibimiz sizlerle birlikte personel seçimini gerçekleştirir ve eğitim programları oluşturulur. 

Açılış: Dekorasyon ve eğitim süreçleri tamamlandıktan sonra mağaza açılışı gerçekleştirilir. Açılıştan itibaren ilk dönemlerde ekiplerimiz sizinle birlikte mağazamızı işletirler. 

Süre: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren bir mağazanın açılması ortalama 45 – 60 gün arasında değişmektedir.

 

 1. Simit Salonu

Vitamin Simit Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Vitamin Simit Şartlar & Koşullar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör