Venilia Perfume

Venilia Perfume Bayilik Açıklaması

 

Venilia Perfume Bayilik Venilia perfume Aren kozmetik ve parfümeri ailesinin yeni versiyon parfüm (açık parfüm) markasıdır. Aren kozmetik iksir parfüm evi olarak dolum parfüm pazarında ülkemizde ilk üretim yapanlardan olup Açık parfüm olarak yüzlerce kokunun üretimini yaparak bu pazarın ilklerinden biridir. Yıllarca gelen bayilik taleplerini;daha büyük ve modern bir üretim alanına taşıyana, tecrübelerini bu alanda kusursuz bir seviyeye gelene kadar bekletmiştir. Venilia markası ile aren kozmetik bayilik başvurularınızı karşılamaya başlamıştır. 

Venilia Perfume Bayilik   Venilia Perfume Bayilik ve Bayilik BaşvurusuVenilia Perfume Bayilik Başvurusu Yüksek isim haklarına, Kar dan pay vermeye son. Türkiyenin ilk versiyon parfüm üreticilerinden olan venilia perfüme; Kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını, Tüm ülkeye yayamak için bayii zincirini geliştiriyor. Sizde bu aile içerisinde yerinizi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Venilia Perfume Bayilik Hakkında : Aren kozmetik ve parfümerinin temelleri ailede 3 kuşak eczacı bulunduran ailenin yıllardır biriktirmiş olduğu bilgi,tecrübe ve formüllerin deneyimleri ile atılmıştır. Gerek bireysel kozmetik ve esans üretimi gerekse de perakende satış yaparak yıllardır kozmetik ve parfüm pazarında hizmet vermekteyiz. Tüm parfüm esanslarımız Avrupa’ dan ithal birinci sınıf esanslar kullanarak üretilmektedir.

Ürünlerimiz,IFRA ( international fragrance association ) standartlarına uygun hammaddeler kullanılarak, kimya mühendisleri, eczacılar ve tıp doktorları kontrolünde son teknoloji analiz cihazlarının bulunduğu laboratuarlarımızda kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra, ISO 9001-2008 kalite standartlarına göre GMP kurallarına uygun olarak el değmeden Sağlık Bakanlığı kozmetik yönetmeliği kriterlerine harfiyen uyularak üretilmektedir. Venilia Perfume Bayilik

 

Venilia Perfume Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR