Van Kahvaltı Sarayı

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Açıklaması

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Hakkında Açıklama : ŞARKÜTERİ VE CAFE RESTAURANT OLMAK ÜZERE İKİ FARKLI MAĞAZA KONSEPTLERİNİ YATIRIMCILARIMIZA SUNMAKTAYIZ. İSTER VAR OLAN İŞ YERİNİZİ YENİLEYEREK VAN KAHVALTI SARAYI ŞARKÜTERİ'YE DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ. YADA DAHA GENİŞ KONSEPT İLE CAFE RESTAURANT MAĞAZASI KONSEPTİ SUNABİLMEKTEYİZ. TEK SEFERLİK 50.00 TL İSİM GİRİŞ BEDELİ İLE MİMARLARIMIZIN UYGUN GÖRDÜĞÜ LOKASYONLARDA ANAHTAR TESLİMİ MAĞAZALAR AÇABİLMEKTEYİZ. 

 Van Kahvaltı Sarayı Bayilik ve Bayilik Başvurusu Bugün dün haline geldiği gibi, aynı zamanda tarih oluyor. Yaşadığınız Hikaye ne kadar uzunsa, anlatacak o kadar çok şey var. 1984 Yılı VAN KAHVALTI SARAYI´nın başlangıç noktasını oluşturuyor. Piyasaya sunduğumuz Doğal ürünlerimiz ile tarihteki yolculuğumuza başladık. Her saniyemizin anlatacak bir hikayesi var… Bu hikayemizi müşterilerimize aktarmak ve teknolojik gelişmenin baş döndürücü etkisinden alıp, doğal ortamlarda ´Yöresel Tatlar´ sunmak için gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Girişimcilerimizle, işletme açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlayarak çalışmaya başlanır. Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri tarafımızca en ivedi bir şekilde hazırlanarak, yönlendirilir. Açılış öncesinde işletme yöneticileri ve diğer personellere; öncelikleri, ürünlerimizin içeriği, standartları, saklama ve sergileme şekilleri, hijyen kuralları, müşteri ilişkileri, işletmelerimizde kullanılan cafe- restoran-operasyon programının kullanımı çerçevesinde eğitimler verilir.Açılış öncesi ve açılış günün de profesyonel yöneticilerimiz ve personelimiz ile işletme desteklenir.

Peryodik olarak; hijyen, ürün kalite, ürün standartları, ürün saklama ve sergileme konuları hakkındaki eğitimler verilerek, işletmelerimizin uygulamaları titizlikle izlenir. Müşteri memnuniyetinin verilen iyi hizmetle sağlanabildiğinin bilinci ile işletmelerimizin hizmet kalitesi yakından takip edilir. Kendi üretimimizin avantajı ile mamüllerimiz, günlük, haftalık ve aylık olarak işletmelerimize ulaştırılır. Merkezimizden işletmelerimize verdiğimiz dönemsel promosyon destekleri ile müşteri memnuniyeti arttırılır. Üretim merkezimizde sürekli yeni ürünler için araştırmalar yaparak, uygun bulunan yeni lezzetlerle ürün karmamız geliştirilir. İstatistik çalışmalarla sürekli olarak ürünlerimiz değerlendirilir. 

Van Kahvaltı Sarayı CAFE RESTAURANT 

Van Kahvaltı Sarayı ORGANİK ŞARKÜTERİ olmak üzere yatırımcılarımıza iki farklı seçenek sunmaktayız. 

Firma ismi: VAN KAHVALTI SARAYI

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 11 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: M2 ANAHTAR TESLİM FİYATI 1.000-1.500TL ARASI. ANAHTAR TESLİMİ MAĞAZALAR YAPMAKTAYIZ. UYGUN BULUNAN LOKASYONLARI MİMARLARIMIZ PROJELENDİREREK YATIRIMCIYA ÇEŞİTLİ KOLAYLIKLAR SAĞLAMAKLA BİRLİKTE ,PERSONEL EĞİTİMİ V.S VERMEKTEYİZ. ÖN SÖZLEŞME İLE LOKASYON BELİRLENİR MİMARİ PROJE FİYATLANDIRILARAK OLUŞTURULUR.BUNUNLA BERABER TEK SEFERLİK 15BİN DOLAR İSİM BEDELİ DIŞINDA HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEMEKLE BİRLİKTE KURUMSAL KİMLİĞİMİZİ VE MARKAMIZI İŞ ORTAKLARIMIZA 5 YIL BOYUNCA KULLANDIRABİLMEKTEYİZ.

 

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR