Van Kahvaltı Sarayı

Türkiye’Nin En Doğal Markası Olmayı Hedefleyen Van Kahvaltı Sarayı Tek Yöresel Kahvaltı Zinciri Olarak Bayilik Vermeye Ve Müşteri Kitlesini Genişletmeye Devam Etmektedir.

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmak
Yönetim Tecrübesi Bulunmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Açıklaması

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik

Van Kahvaltı Sarayı gıda sektörüiçerisindeki faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Kahvaltı, kahve, şarküteri ve doğal ürün tedarikçisi olması nedeni ile kendi sektöründeki standartların belirleyicileri arasında yer almaktadır. Yöresel lezzetleri, modern mimarisi ve üstün kalite anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için kendini yenilemeye devam eden Van Kahvaltı Sarayı bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. İşinde profesyonel ekibi, güçlü alt yapısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile yöresel lezzetleri sevenler için vazgeçilmeyecek markalar arasında yer almaktadır.

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Van Kahvaltı Sarayı bayilik almak isteyen girişimcilerden paylaştığı ürün, fikir, güvenilirlik, marka ve deneyim nedeni ile bir giriş bedeli talep etmektedir. Firma şarküteri ve cafe restaurant olarak iki farklı bayilik seçeneği sunmaktadır. Van Kahvaltı Sarayı bayilik almak isteyen girişimciler dilerse kendi iş yerini Van Kahvaltı Sarayı’na çevirebilmekte dilerse cafe restaurant konseptinden yararlanabilmektedir. Firma tek seferlik isim hakkı bedeli alarak iş ortaklığı olanağı sunmaktadır. 

Van Kahvaltı Sarayı şubelerinin 50 m2 iç (şarküteri kısmı toplamda 30 m2 ve üzeri), 50 m2 dış mekan olmak üzere toplamda 100 m2 üzerinde olması gerekmektedir. Kurulum maliyeti metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Van Kahvaltı Sarayı bayilik alan tüm girişimcilerinin en üst düzey kalite standartlarına uygun olacak şekilde çalışmasını beklemektedir. 

İşletmelerin iş merkezlerinin ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ya da işler alışveriş merkezlerinde açılması talep edilmektedir. İşletmenin başarısı açısından bayilerin eğitim alması ve işletmelerinin başında durması beklenilmektedir. 

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Avantajları

İşletme karlılığı, m2 ve ürün bazında değişiklikler gösterebilmektedir. Ciro ile doğru orantılı olarak kar marjı %50-%70 ve %100 gibi oranlara ulaşabilmektedir. 

Firmanın işletmenin açılacağı lokasyon konusunda insan trafiğinin yoğun olduğu alanların tercih edilmesini zorunlu kılması, bayilerin geniş kitlelere ulaşabilmesini ve daha yüksek cirolar yapabilmesini sağlamaktadır. Van Kahvaltı Sarayı bayilik alan girişimcilere reklam desteği vermesi müşteri kitlelerinin giderek genişlemesi sonucunu doğurmaktadır. Firmanın açılıştan sonraki süreçte de bayilerini rutin ziyaretler ile denetlemesi ve geliştirilmesi gereken alanlarda yol göstermesi sonucunda müşteri memnuniyet düzeyi en üst seviyelere ulaştırılmaktadır. Kalitesi ve marka bilinirliği yüksek olan Van Kahvaltı Sarayı’nın lezzetli yöresel ürünleri Türk damak tadına hitap etmesi nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Destekleri

Van Kahvaltı Sarayı bayilik almak isteyen girişimcilerin işletmelerini açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlanması konusunda destek olmaktadır. Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri firma tarafından hazırlanmakta ve süreç yürütülmektedir. Açılıştan önce işletmelerin yöneticilerine ve personellerine ürünlerin içerikleri, saklama standartları, hijyen kuralları, müşteri ilişkileri ve işletmede kullanılacak olan teknik programlar ile ilgili eğitimler verilmektedir. Açılıştan önce olduğu gibi açılış gününde ve sonrasında da Van Kahvaltı Sarayı bayilik alan girişimciler profesyonel yöneticiler ve personel aracılığı ile desteklenmektedir.

Bayilik alan işletmeler periyodik olarak hijyen, kalite ve ürün standartlarına uygunluk açısından denetlenmektedir. Müşteri memnuniyetinin ne ölçüde sağlandığı firma tarafından titizlikle kontrol edilmektedir.  Merkezden işletmelere verilen dönemsel promosyon destekleri ile de müşteri memnuniyetinin artırılması amaçlanmaktadır. Üretim merkezinde düzenli olarak yeni ürünler için araştırmalar yapılmakta, ürün yelpazesi genişletilmektedir. 

Siz de gıda sektörüne adım atarken güçlü bir marka ile işbirliği yapmak isterseniz Van Kahvaltı Sarayı bayilik koşulları ile ilgili firma ile temasa geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR