Uzun Cadde

Uzun Cadde Bayilik Açıklaması

Uzun Cadde Bayilik

Uzun Cadde Bayilik Hakkında Açıklama : Uzuncadde.com Hakkında İnternet Sektörüne 1995’li yıllarda başlamış 2000’li yıllarda da mücevher ve aksesuar alanlarında ithalat ve İnternet çözümleri sunmuş ve aynı şekilde devam etmektedir. Türkiye’nin farklı şehirlerinde ki çözüm ortakları ile hızlı yapılanması ile kalite ve hızlı hizmet anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

 Uzun Cadde Bayilik ve Bayilik Şartları 

Ben olsam daha uygun fiyata alırdım. İnanılmaz fırsatları sizlerle paylaşmak için bölgenizin en gözde mekanları %50 ve üzeri avantajları bizim aracılığımızla sizlerle buluşuyor En popüler rehberiniz. Şehrinizin en gözde mekanlarını inanılmaz avanjlı fiyatlarla sizleri buluşturuyoruz.

Restaurantlar, kafeler, Güzellik merkezleri, Eğlence mekanları ve aklınıza gelemeyecek kadar çok alanlarda avantajlar sunmaktayız. Bölgenizin İndirimini Uzun cadde’den takip edebilirsiniz. Memnuniyetiniz. Kuponunuzu sistemimizden aldığınız andan kullanacagınızı zamana kadar her yönüyle şeffaf ve güvenilir olmayı tercih etmekteyiz. Herzaman Memnuniyetinizi ön planda tutmayı amaçlamaktayız. Müşteri Hizmetleri. Müşteriyi memnuniyeti endeskli çalışmakta olan uzuncadde.com hergün daha iyi bir hizmet vermek için çalışmalarını büyük bir hızla devam etmektedir. 

Firma ismi: Uzun Cadde 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Uzun Cadde Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım maliyeti 10.000 TL dir.

 

Uzun Cadde Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR