Unibat Akü

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Yedek Parça Bayilikleri Veren Firmalar

Unibat Akü Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Unibat Akü Bayilik Şartları

Bayilik İstenen İl/illere Göre Değişiklik Göstermektedir.

Unibat Akü Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

2000 yılında küçük bir elektrik tamirhanesi olarak İstanbul’da kurulan Şahin Otomotiv yıllar içerisinde ülke genelinde bayi ve servis ağına sahip bir şirket olarak müşterilerine akü konusunda nitelikli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir şirket haline gelmiştir.

Deneyimli, dinamik ve çözüm odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunmaktadır.

Yıllar içerisinde piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünlerin ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmiştir. Son olarak yüksek nitelikli İtalyan Unibat akülerinin ülke çapında distribütörlüğünü üstlenen Şahin Otomotiv, Türkiye’de bir ilke imza atarak en son teknolojik gelişmelerin ürünü olan yüksek nitelikli Li-ion akülerin ithalatını gerçekleştirmiştir.

MİSYON

Ülke çapında yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşterilerinin akü konusunda her türlü isteğini aynı kalite ve süratle yerine getiren, evrensel değerlere saygılı, lider bir şirket olmak.

VİZYON

Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde ürün ve hizmet kalitesi ile Türkiye'de lider olmak.

Unibat Akü Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR